Akşam Gazetesi - 5 Yılda 150 Kampüs
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim
Akşam Gazetesi - 5 Yılda 150 Kampüs

28.12.2017 | Doğa Koleji

Akşam Gazetesi - 5 Yılda 150 Kampüs

Bu yıl yüzde 15 büyüyen Doğa Koleji'nin Genel Müdürü Lüle önümüzdeki 5 yılda 150 kampüs açarak öğrencilerle buluşmayı sürdüreceklerini belirtti.

Doğa Koleji, 110 kampus, 82 bin öğrenci, 8000 öğretmen ve 11.000 çalışanıyla lider bir eğitim kurumu olmaya devam ediyor. Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle eğitim kalitesi, akademik başarıları ve geliştirdiği yenilikçi eğitim modelleri ile Türkiye'deki eğitim sektörüne yön verdiklerini belirterek, yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer kattıklarını vurguladı. Lüle, "Kurumumuz, bu yıl yüzde 15 büyüyerek sektöre damgasını vurdu. Marka değeri yüksek olan Doğa Koleji devamlı büyüyerek yoluna emin adımlarla devam edecektir" dedi. Bu başarıyı nasıl yakaladıklarını açıklayan Lüle şöyle devam etti;

KENDİNE ÖZGÜ METOTLAR "Hem kendimize özgü eğitim metotlarımız, akademik başarımız, yabancı dile gösterdiğimiz özen, sanat, spor sosyal faaliyet alanlarındaki başarımız bizi en çok tercih edilen eğitim kurumu yapmaktadır. Üst düzey yönetim kadromuzu kendi alanlarında profesyonel, kariyeri güçlü isimlerden oluşturmamızla beraber büyüme kaçınılmaz olmuştur. Her yıl büyüme oranımızı artıracağımız gibi 5 yılda 150 kampus açarak öğrencilerimizle buluşmaya devam edeceğiz."