ÇEKMEKÖY DOĞA KOLEJİ'NDEN İLÇE OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASINDA BAŞARI
  • KAMPÜS FİLTRELE




  • KAMPÜS ADINA
    GÖRE ARA

    Kampüs adını arama kutusuna yazarak
    kampüs ara butonuna tıklayınız.



  • BİZ SİZİ ARAYALIM




    Doğa Velisiyim
ÇEKMEKÖY DOĞA KOLEJİ NDEN İLÇE OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASINDA BAŞARI

28.03.2015 | Doğa Koleji

ÇEKMEKÖY DOĞA KOLEJİ'NDEN İLÇE OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASINDA BAŞARI

Çekmeköy Doğa Okulu ilçe okul sporları satranç turnuvasında takım olarak 2 kategoride şampiyon oldu, bireysel olarak 2 kategoride birincilik elde etti!

Çekmeköy İlçesi Okul Sporları Satranç Yarışması İlkokullar kategorisinde okulumuz turnuvaya damgasını vurdu. İlçemizdeki özel ve devlet okullarının katıldığı turnuvada, Minikler A kategorisi (2005-2006 doğumlular) erkeklerde şampiyon olurken, kızlarda 3.'lük elde ettik. Minikler B kategorisinde (2007-2008 doğumlular) erkeklerde şampiyon olurken, kızlarda yine 3.'lüğü elde ettik.

 

Öğrencilerimiz Cuma günü yapılan törende Doğa başarı madalyalarını aldılar. 23 Nisan 2015‘te Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek görkemli törende kupa ve madalyalarına kavuşacaklar.

 

Bu sonuçlarla ilkokul düzeyinde tüm kategorilerde okul olarak kupa kazanmanın haklı gururunu yaşarken, satranç sporcularımızı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

Minik Erkekler A kategorisinde;

Arhan Çalışkan 5 maçta 5 puan alarak bireysel kategoride 1. oldu.

 

Minik Erkekler B kartegorisinde;

Berkay Aktaş da 5 maçta 5 puan alarak bireysel kategoride 1. oldu.

 

Okulumuz Satranç Öğretmeni ve Antrenörümüz Ediz Erencek başarının tesadüf olmadığını bu sonuçları düzenli çalışmaya borçlu olduklarını belirtti. Kendisini ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

 

Turnuvada okulumuzu temsil eden ve turnuvayı tamamlayan sporcularımız:

Minikler A Erkeklerde

3C Arhan Çalışkan 

4A Barış Aktaş

4B Deniz Çelik 

3B Yusuf Emre Yeğin 

4A Aslan Doğu Karaca

3A Mehmet Ertuğrul 

3B Demircan Işık

 

Minik B Erkeklerde;

2C Berkay Aktaş

2C Necdet Toprak Gürler

2C Kaan Efe Yapar

1E İlke Kalem 

1E Ege Kalemci 

3A Chris Topçu

1A Selim Cimit 

1C Ahmed Emre Demir

 

Minik A Kızlarda;

3B Meleknaz Sapan

3A Kayra İncedalkesen

3B Eylül Bıçakçı

 

Minik B Kızlarda;

2E Eda Koçubey

2E Melis Esin Eraslan

3A Özde Gül 

2C Ece Naz Hepgür 

2C Ayşe Damla Emek 

3C Defne Yetiş

3C Kayra Eralp Türk