DOĞA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN YÜZMEDE BÜYÜK BAŞARI
  • KAMPÜS FİLTRELE




  • KAMPÜS ADINA
    GÖRE ARA

    Kampüs adını arama kutusuna yazarak
    kampüs ara butonuna tıklayınız.



  • BİZ SİZİ ARAYALIM




    Doğa Velisiyim
DOĞA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN YÜZMEDE BÜYÜK BAŞARI

21.01.2020 | Doğa Koleji

DOĞA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN YÜZMEDE BÜYÜK BAŞARI

Doğa Koleji öğrencileri yüzmede elde ettiği il şampiyonluklarıyla gururumuz oldu.

Doğa Koleji İzmir Bornova Kampüsü 

Öğrencimiz Arda Yakın;

50 m Serbest stilinde il 1.si
50 m. Sırtüstü stilinde il 4.sü
100 m. Sırtüstü stilinde il 4.sü

Doğa Koleji Sivas Kampüsü 

Yüzme Takımlarımız;

Minik Kızlar A Kategorisinde  İl Şampiyonu
Minik Kızlar B Kategorisinde  İl Şampiyonu
Minik Erkekler A Kategorisinde İl Şampiyonu
Yıldız Kızlar Kategorisinde İl Şampiyonu
Yıldız Erkekler Kategorisinde İl Şampiyonu
 

Doğa Koleji Çanakkale Kampüsü
 

4x100m Serbest Stil Bayrak Yarışı Kızlar Takımı Çanakkale Şampiyonu,  4x100m Serbest Stil Bayrak Yarışı Erkekler Takımı Çanakkale 3.sü oldu. Bireysel kategorilerde ise;

Öğrencimiz Deniz Kavdır;
200 m. Serbest stilinde il 1.si
100 m. Serbest stilinde il 1.si
200 m. Kelebek stilinde il 1.si
100 m. Kelebek stilinde il 1.si
 

Öğrencimiz Melek Beyza Bozkurt;
100 m. Serbest stilinde il 3.sü
50 m. Serbest stilinde il 3.sü
 

Öğrencimiz Yiğit Denizciler;
400 m. Serbest stilinde il 1.si
100 m. Serbest stilinde il 3.sü
50 m. Sırtüstü stilinde il 3.sü
 

Öğrencimiz Atakan Çağlan;
100 m. Kurbağalama stilinde il 2.si,
50 m. Serbest stilinde il 2.si
200 m. Kurbağalama stilinde il 3.sü
50 m. Serbest stilinde il 4.sü olmuştur.


Doğa Koleji Çanakkale Biga Kampüsü
 

Öğrencimiz Zülal Kanberoğlu;
50 m ve 100 m Sırtüstü stilinde il 4.sü oldu.


Doğa Koleji Lüleburgaz Kampüsü

Yıldız Yüzme Takımımız Kırklareli il şampiyonu oldu. Bireysel kategorilerde ise;

Öğrencimiz Berin Sakınır;
50 m Kelebek stilinde il 1.si
100 m Kelebek stilinde il 1.si
200 m Sırtüstü stilinde il 1.si
400 m Serbest stilinde il 1.si

 
Öğrencimiz Nil Karin Metekan;
50 m Serbest stilinde il 2.si
100 m Sırtüstü stilinde il 1.si
100 m Kurbağalama stilinde il 2.si
200 m Serbest stilinde il 1.si

 
Öğrencimiz Kıvanç Demir;
100 m Kelebek stilinde il 1.si
200 m Kelebek stilinde il 1.si
200 m Karışık stilinde il 1.si
400 m Serbest stilinde il 2.si olmuştur.

 

Doğa Koleji Zonguldak Ereğli Kampüsü
 

Zonguldak Ereğli Kampüsü Fen Lisesi Genç Yüzme Takımımız il şampiyonu, Anadolu Lisesi takımımız ise il ikincisi oldu. Takımlarımız farklı kategorilerde 18 birincilik, 17 ikincilik, 16 üçüncülük elde etti.

 

Tüm öğrenci ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, Türkiye şampiyonasında başarılar dileriz.