DOĞA'DA EĞİTİM BAŞLADI
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim
DOĞA DA EĞİTİM BAŞLADI

13.08.2018 | Doğa Koleji

DOĞA'DA EĞİTİM BAŞLADI

Doğa Koleji eğitim kadrosu 2018-2019 dönem hazırlıklarına hizmet içi eğitim programı ile başladı!

Doğa'da eğitim dönemi başladı. 6 Ağustos 2018 tarihinde Acıbadem kampüsümüzde yeni öğretmenlerimizin oryantasyonu ile başlayan, 13 Ağustos'ta ortaokul kademesinde yeni öğretmenlerimiz ile devam eden hizmet içi eğitim programımız, 8 Eylül 2018 tarihinde bilişim teknolojileri ve yazılım öğretmenlerimizin programı ile sona erecek. Tüm kademeleri kapsayan eğitim programımız; İstanbul, İzmir, Ankara, Gaziantep, Samsun, Bursa, Antalya, Diyarbakır gibi merkez kampüslerimizde gerçekleşiyor. 


Program kapsamında öğretmenlerimiz; önemli konu başlıkları için değerli akademisyenlerimizle ve zümre çalışmaları için bölüm başkanlarımız ile bir araya geliyor. Öğretmenlerimiz programımızın ilk haftasında; Sınıf İçinde İlişki Yönetimi / Prof. Dr. Ayhan Aydın, Matematik Öğretiminde Çağdaş Yaklaşımlar / Recai Akkuş, Sözel Soru Sorma / Doç. Dr. Coşkun Küçüktepe, STEM / Prof.Dr. Gülşen Leblebicioğlu, Metin Analizi / Doç.Dr. Mustafa Yıldız, Öğretmenlik Aktörlüktür / Dr. Bülent Sezgin ve Proje Yönetimi başlığı altında  Prof. Dr. Serhat İrez & Dr. Ahu Altınkunt Uncuoğlu  ile bir araya geldi. 


Programımızın ikinci haftasında farklı konu başlıkları ile öğretmenlerimizi değerli akademisyenlerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.