SPOR BAŞARILARI - BAŞARILARIMIZ - DOĞA KOLEJİ
  • KAMPÜS FİLTRELE




  • KAMPÜS ADINA
    GÖRE ARA

    Kampüs adını arama kutusuna yazarak
    kampüs ara butonuna tıklayınız.



  • BİZ SİZİ ARAYALIM






SPOR BAŞARILARI

Hedefimiz Sporun Her Alanında Başarılı Olmak 

Takım sporlarında 7 Dünya Şampiyonluğu, Türkiye ve il şampiyonluklarıyla sporun her dalına Doğa Koleji damgasını vuruyoruz. Sporun her alanında şampiyonlar yetiştiriyor, madalyalara doymuyoruz.

Genç Erkek Basketbol Takımımız 2017 Dünya Şampiyonu

Hırvatistan'da düzenlenen 2017 Dünya Liseler Basketbol Şampiyonası’nda Türkiye’yi ve okulumuzu temsil eden genç erkek basketbol takımımız "Dünya Şampiyonu" oldu ve takım sporlarında 7. dünya kupasını Doğa Kolejine kazandırdı.

7 Dünya Şampiyonluğu Doğa Kolejinin

Sporu akademik gelişimin bir parçası olarak gören Doğa Koleji, öğrencilerini küçük yaştan itibaren kişisel branşlaşma ve takım sporları alanlarında destekliyor. Özellikle son 10 yılda Türkiye çapında ve uluslararası platformda sayısız başarıya imza atan Doğa'nın başarılı sporcuları milli takımlarda, NBA’de ve pek çok farklı uluslararası platformda profesyonel spor yaşamını başarıyla sürdürüyor.


Doğa’nın başarılı gençleri daha önce; 2009’da genç erkekler basketbol, 2013’te genç kızlar basketbol, 2014’te genç kız voleybol ve genç kız hentbol, 2015’te genç erkek basketbol, 2016'da  genç erkek voleybol ve son olarak 2017 genç erkek basketbol kategorilerinde dünya kupasını ülkemize kazandırmıştı. 2016'da genç bayan hentol takımımız, 2017'de ise genç bayan basketbol takımımız dünya şampiyonasını 6. olarak tamamladı.

Doğa Kolejinin başarılı sporcuları 2016-2017 sezonunda da başarıdan başarıya koşuyor.

 

  • 2016 - 2017 Genç Erkekler ve Bayanlar Voleybol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Hentbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Hentbol Türkiye 3'lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler ve Bayanlar Voleybol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Dünya Liseler Voleybol Şampiyonası Dünya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler ve Bayanlar Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Basketbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Hentbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Bayanlar Hentbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Türkiye Yüzme Şampiyonası 200 mt Çift Palet Türkiye 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Wushu Şampiyonası Ferdi ve Takım İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Judo Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Hentbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Masa Tenisi Kocaeli Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Wushu İstanbul Şampiyonası'nda 6 Madalya, 1 Kupa
  • 2016 - 2017 Judo İstanbul Şampiyonluğu (66 kg)
  • 2016 - 2017 Minikler Eskrim Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 ISF Gymnasiade Olimiyatları’nda Dünya Birinciliği
  • 2016 - 2017 Judo International Europen Open Mioki Cup Şampiyonası'nda Altın Madalya
  • 2016 - 2017 Minikler Eskrim Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkek Voleybol Takımı Dünya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Bursa Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (B) Basketbol Bursa Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Yıldız Kızlar Voleybol Bursa Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Ferdi Kayak Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Kızlar Kayak Şampiyonası Bursa 2.'liği ve 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Atletizm Şampiyonası Ankara Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (B) Basketbol İzmir Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Hentbol Şampiyonası Antalya 2.liği
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası Malatya Şampiyonluğu ve 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Futsal Şampiyonası Malatya 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Batman Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar (A) Basketbol Şampiyonası Batman Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Batman Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Yıldız, Küçük ve Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası Osmaniye 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Oryantiring Şampiyonası Osmaniye 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Hatay Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Şanlıurfa Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar(A) Basketbol Şampiyonası Şanlıurfa 3.'lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Masa Tenisi Şampiyonası Elazığ Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Basketbol Şampiyonası Elazığ 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Yıldız Kızlar Basketbol Şampiyonası Elazığ 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Kort Tenisi Şampiyonası Elazığ Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar (A) Basketbol Şampiyonası Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Yüzme (100 mt) Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Yüzme (50 mt) Diyarbakır 3lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Futsal Şampiyonası Isparta Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar (B) Basketbol Şampiyonası Isparta Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(B) Basketbol Şampiyonası Isparta Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(B) Basketbol Şampiyonası Afyon 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(A) Basketbol Şampiyonası Isparta 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Yüzme (100 mt) Isparta Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Basketbol Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Yüzme Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Kızlar Jimnastik Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar jimnastik Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Minik Kızlar jimnastik Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Güreş Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Kayak (Kuzey Disiplini) Erzincan Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Kayak (Alp Disiplini) Erzincan 2.liği
  • 2016 - 2017 Yıldız Erkekler Kayak (Alp Disiplini) Erzincan 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Basketbol Şampiyonası Erzincan 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(A) Basketbol Şampiyonası Erzincan 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(B) Basketbol Şampiyonası Kayseri Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(B) Basketbol Şampiyonası Sivas 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar (A) Basketbol Şampiyonası Ordu 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Tenis Şampiyonası Çorum 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Hentbol Şampiyonası Denizli Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar (B) Basketbol Şampiyonası Aydın Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Yıldız Kızlar Basketbol Şampiyonası Aydın Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Aydın Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (B) Voleybol Şampiyonası Sakarya 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Yüzme Şampiyonası Sakarya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (B) Voleybol Şampiyonası Sakarya 2.liği
  • 2015 - 2016 Eğitim Yılı Başarıları

  • 2015-2016 (A) Genç Erkek Basketbol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu ve 2.liği
  • 2015-2016 (A) Genç Bayan Basketbol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu ve 2.liği
  • 2015-2016 (A) Genç Erkek Voleybol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 (A) Genç Bayan Voleybol Şampiyonası Türkiye 2.liği
  • 2015-2016 (B) Genç Bayan Voleybol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Okçuluk İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Dünya Liseler Hentbol Şampiyonası Dünya 6.lığı
  • 2015-2016 Okullararası Karate Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu 
  • 2015-2016 Genç Erkek Basketbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Basketbol Şampiyonası Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Basketbol Şampiyonası Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Basketbol Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Okullararası Modern Pentatlon Kocaeli 1.liği
  • 2015-2016 Okullararası Modern Pentatlon Bursa 1.liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Voleybol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Wushu Genç Erkek Taolu Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Türkiye Tekvando Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Voleybol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Kayak Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek (B) Basketbol Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Hentbol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Judo Şampiyonası (78 kg) Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (Paletli) Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Karate Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Hentbol Şampiyonası Türkiye 2.liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Hentbol Şampiyonası Türkiye 2.liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Karate Şampiyonası  Türkiye 3.lüğü
  • 2015-2016 Genç Erkek Hentbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 (B) Genç Bayan Voleybol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Voleybol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 GençBayan Hentbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Yıldız Erkek Basketbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Judo (63 kg) İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Judo (78 kg) İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Judo (60 kg) İstanbul 2.liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Judo Takımı İstanbul 2.liği
  • 2015-2016 Yıldız Kız Eskrim Şampiyonası Takımı İstanbul 2.liği
  • 2015-2016 Minik Erkek Artistik Jimnastik Şampiyonası İstanbul 3.lüğü
  • 2015-2016 Minik Kız Artistik Jimnastik Şampiyonası İstanbul 3.'lüğü
  • 2015-2016 Minik Kız Yüzme (200 mt. Karışık) İstanbul 2.liği
  • 2015-2016 Minik Kız Yüzme (200 mt. Kelebek) İstanbul 2.liği
  • 2015-2016 Genç Kız Yüzme (100 mt. Serbest) Sakarya Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (50 mt. Serbest) Sakarya 2.liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (100 mt. Serbest) Sakarya 2.liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (50 mt. Kurbağalama) Sakarya 2.liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (100 mt. Kurbağalama) Sakarya 2.liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme Şampiyonası Kocaeli Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme Şampiyonası Kocaeli 2.liği
  • 2015-2016 Minikler Artistik Jimnastik Kocaeli 2.liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Hentbol Şampiyonası Ankara Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (50 mt. Sırt) Ankara Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (100 mt. Kelebek) Ankara Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (200 mt. Karışık) Ankara Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (100 mt. Sırt) Ankara 2.liği
  • 2015-2016 Yıldız Erkek Basketbol Şampiyonası Yalova Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (100 mt. Serbest) Yalova Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (50 mt. Serbest) Yalova 2.liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (50 mt. Kelebek) Yalova 2.liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (50 mt. Kurbağalama) Yalova 3.'lüğü
  • 2015-2016 Yıldız Kız Basketbol Şampiyonası Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Yıldız Kız Basketbol Şampiyonası Şanlıurfa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Kız Masa Tenisi Şampiyonası Elazığ Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Küçük Erkek Basketbol Şampiyonası Elazığ Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Yıldız Kız Basketbol Şampiyonası Elazığ 3.'lüğü
  • 2015-2016 Genç Kız (B) Voleybol Şampiyonası Elazığ 3.'lüğü
  • 2015-2016 Genç Kız Hentbol Şampiyonası Kırklareli 2.'liği
  • 2015-2016 Küçük Erkek Basketbol Şampiyonası Kırklareli 3.'lüğü
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (Karışık) Malatya Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (Karışık) Malatya 2.'liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Basketbol Şampiyonası Malatya 3.'lüğü
  • 2015-2016 Yıldız Kız Jimnastik Çanakkale Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Minik Erkek Jimnastik Çanakkale 2.'liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (100 mt. Kelebek) Çanakkale Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (200 mt. Karışık) Çanakkale Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (50 mt. Sırtüstü) Çanakkale 2.'liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme 100 mt. Serbest Çanakkale 2.'liği
  • 2015-2016 Minik Erkek Tekvando Aydın Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Yıldız Erkek Tenis Şampiyonası Aydın Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Basketbol Şampiyonası Aydın 2.'liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Voleybol Şampiyonası Aydın 2'liği
  • 2015-2016 Küçük Erkek Ritmik Jimnastik Aydın 2.'liği
  • 2015-2016 Yıldız Kız Ritmik Jimnastik İzmir Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Badminton Şampiyonası Afyon Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Tekvando Şampiyonası Antalya Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Hentbol Şampiyonası Antalya 2.'liği
  • 2015-2016 Minik Kız Artistik Jimnastik Mersin 2.'liği
  • 2015-2016 Küçük Kız Basketbol Şampiyonası Mersin 2.'liği
  • 2015-2016 Minik Erkek Ritmik Jimnastik Şampiyonası Mersin 3.'lüğü
  • 2015-2016 Genç Erkek (B) Basketbol Şampiyonası Isparta Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan (B) Basketbol Şampiyonası Isparta Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (50 mt. Kelebek) Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (50 mt. Kelebek) Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (50 mt. Kelebek) Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Eskrim Şampiyonası Bursa 2.'liği
  • 2015-2016 Minik Erkek Kayak Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Küçük Erkek Kayak Şampiyonası Bursa 2.'liği
  • 2015-2016 Küçük Erkek Kayak Şampiyonası (Takım Halinde) Bursa 2.'liği
  • 2015-2016 Küçük Kız Kayak Şampiyonası Bursa 3.'lüğü
  • 2015-2016 Minik Erkek Kayak Şampiyonası Bursa 3.'lüğü
  • 2015-2016 Binicilik Şampiyonası Uluslararası 2.'lik
  • 2015-2016 Binicilik (90 cm) İstanbul 2.'liği
  • 2015-2016 Binicilik (90 cm) İstanbul 3.lüğü
  • 2015-2016 Binicilik (80 cm) İstanbul 3.'lüğü
  • 2014 - 2015 Eğitim Yılı Başarıları

  • 2014-2015 Türkiye Oryantiring Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Okullar arası Türkiye Yelken Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Küçük Erkek Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Erkekler Basketbol Takımı Dünya Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Erkekler Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Küçük Erkek Basketbol istanbul Şampiyonluğu (5. Kez)
  • 2014-2015 Küçük Kız Basketbol Antalya Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Küçük Erkek Basketbol İzmir Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Türkiye Wushu Şampiyonası'nda 10 Madalya, 2 yılda toplam 100 madalya
  • 2014-2015 Genç Bayan Hentbol Ankara Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Batman Şampiyonluğu
  • 2014-2015 İstanbul Tüm Kampüsler Wushu (toplam) 7-1.lik / 5-2.lik / 1-3.lük
  • 2014-2015 Uludağ Binicilik Şampiyonası 100 mt.Engelli Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Kaya Baban Binicilik Şampiyonası'nda 2 Şampiyonluk
  • 2014-2015 Bursa Kayak Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Hentbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Voleybol Tekirdağ Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Voleybol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Erkek Basketbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Antalya Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Erkek Basketbol Şanlıurfa Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Şanlıurfa Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Mersin Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Erkek Basketbol Aydın Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Doğa Koleji Binicilik Kulübü Gold Kupası Birinciliği
  • 2014-2015 Genç BayanVoleybol Antalya Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Judo İstanbul Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Antalya Yüzme Şampiyonası 2 Şampiyonluk
  • 2014-2015 Biatlon Türkiye Şampiyonluğu
  • 2014-2015 İstanbul Cumhuriyet Kupası Judo Şampiyonası beş şampiyonluk, dört 3.'lük
  • 2014-2015 Genç Erkek Voleybol İstanbul 2.'liği
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol İstanbul 2.'liği
  • 2014-2015 Genç Bayan Voleybol Ankara 2.'liği
  • 2014-2015 Genç Erkek Basketbol Bursa 2.'liği
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Diyarbakır 2.'liği
  • 2014-2015 Judo Bayan Türkiye 3.'lüğü
  • 2014-2015 Genç Erkek Hentbol İstanbul 3.'sü
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol İstanbul 7.'liği
  • 2014-2015 Genç Erkek Basketbol Antalya 3.'lüğü
  • 2013 - 2014 Eğitim Yılı Başarıları

  • 2013-2014 Genç Kızlar Hentbol Takımı Dünya Şampiyonluğu
  • 2013-2014 İlkokul Basketbol Takımı Türkiye Şampiyonluğu
  • 2013-2014 Yüzme yarışlarında İstanbul Şampiyonluğu
  • 2013-2014 Genç Kız Voleybol Takımı İstanbul, Türkiye ve Dünya Şampiyonluğu
  • 2013-2014 Genç Kız Hentbol Takımı İstanbul ve Türkiye Şampiyonluğu (2014 Haziran’da Dünya Şampiyonası’na katılacak)
  • 2013-2014 Genç Erkek Voleybol Takımı Ankara Şampiyonluğu, Türkiye 2.’liği
  • 2013-2014 Genç Kız Basketbol Takımı İstanbul Şampiyonluğu (4 kez üst üste)
  • 2013-2014 Genç Erkek Basketbol Takımı 7. İstanbul Şampiyonluğu 
  • 2013-2014 Yıldız Erkek Basketbol Takımı İstanbul Şampiyonluğu (Bostancı Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Yıldız Erkek Basketbol Takımı İstanbul 3.’lüğü (Cevizlibağ Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Küçük Erkek Basketbol Takımı İstanbul 2.’liği
  • 2013-2014 Genç Bayan Basketbol Takımı Mersin Şampiyonluğu (Mersin Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Yıldız Bayan Basketbol Takımı Adana Şampiyonluğu (Adana Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Genç Bayan Basketbol Takımı Antalya Şampiyonluğu (Antalya Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Yıldız Bayan Basketbol Takımı Antalya Şampiyonluğu (Antalya Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Yıldız Erkek Basketbol Takımı Antalya Şampiyonluğu (Antalya Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Küçük  Bayan Basketbol Takımı Antalya Şampiyonluğu (Antalya Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Genç Erkek Futbol Takımı Denizli Şampiyonluğu (Denizli Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Genç Bayan Voleybol Takımı İstanbul 6.’lıı (Üsküdar Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Genç Karma Judo Takımı İstanbul Şampiyonluğu
  • 2013-2014 Genç Karma Yüzme Antalya şampiyonluğu
  • 2013-2014 Yıldız Karma Yüzme Antalya şampiyonluğu
     
  • 2012 - 2013 Eğitim Yılı Başarıları

  • 2012-2013 İstanbul Liseler Arası Voleybol Turnuvasında İstanbul Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Ankara Liseler Arası Voleybol Turnuvasında Ankara Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Doğa Koleji Binicilik Kulübü ile Türkiye Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Hentbolda 6. Kez Üst Üste İstanbul Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Minik Yıldızlar Wushu Türkiye Şampiyonası'nda 14 Madalya, Toplam 37 Madalya
  • 2012-2013 Akdeniz Oyunları Judo Dalında 1 Bronz Madalya
  • 2012-2013 Türkiye İlkokullar Basketbol Şampiyonası Erkek Takımı Türkiye Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Dünya Liseler Basketbol Şampiyonası'nda Bayan Basketbol Takımı ile Dünya Şampiyonluğu
  • 2012-2013 İlkokul Basketbol Erkek Takımı UNİ-CUP Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Basketbol İstanbul Genç Erkek Takımı İstanbul İkinciliği, Türkiye 3.’lüğü
  • 2012-2013 Sakarya Yıldız Kızlar Tenis Sakarya Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Sakarya Genç Kızlar Masa Tenisi Sakarya Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Basketbol İstanbul Genç Bayan Takımı İstanbul Şampiyonu,Türkiye Şampiyonluğu, Dünya Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Voleybol Ankara Genç Erkek Takımı Ankara Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Voleybol Ankara Genç Bayan Takımı Ankara Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Voleybol İstanbul Genç Bayan Takımı İstanbul Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Ankara Okçuluk Şampiyonası Minik Bayanlarda Ankara 2.'liğ,
  • 2012-2013 Hentbol İstanbul Genç Bayan Takımı İstanbul Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Judo İstanbul Takımı (Bayan-Erkek) 4 İstanbul Şampiyonluğu, 4 İstanbul 2.'liği
  • 2012-2013 Basketbol İstanbul İlkokul Erkek Takımı İstanbul Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Basketbol Manisa Genç Erkek Erkek Takımı Manisa Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Basketbol Batman Genç Erkek Erkek Takımı Batman Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Futbol Denizli Genç Erkek Erkek Takımı Denizli Şampiyonu,Türkiye 5.'liği
  • 2012-2013 Basketbol İstanbul Ortaokul Erkek Takımı İstanbul Şampiyonu,Türkiye 5.'liği
  • 2012-2013 Basketbol Batman Genç Bayan Takımı Batman Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Voleybol Sakarya Ortaokul Erkek Takımı Sakarya Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Yüzme Kocaeli Genç Erkek Ferdi Kocaeli Şampiyonu,Türkiye Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Kayak Bursa Ortaokul Erkek Ferdi Türkiye Şampiyonluğu
     
  • 2011 - 2012 Eğitim Yılı Başarıları

  • 2011-2012 Dünya Liseler Voleybol Şampiyonası'nda Erkeklerde Dünya 9.'luğu
  • 2011-2012 Ankara Genç Bayan Voleybol Takımı Türkiye Üçüncülüğü
  • 2011-2012 Ankara Genç Erkek Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonluğu
  • 2011-2012 İstanbul Genç Bayan Hentbol Takımı Dördüncü Kez Üst Üste İstanbul Şampiyonluğu
  • 2011-2012 Ankara Genç Erkek Voleybol Takımı Ankara Şampiyonluğu
  • 2011-2012 Şanlıurfa Genç Erkek Basketbol Takımı Şanlıurfa Şampiyonluğu
  • 2011-2012 Manisa Genç Erkek Basketbol Takımı Manisa Şampiyonluğu
  • 2011-2012 Avrupa Okullararası Satranç Turnuvasında (2011 European School Chess Championship) Avrupa 7.'liği
  • 2011-2012 İstanbul Satranç Şampiyonası'nda 4 Kupa, 16 Derece
     
  • 2010-2011 Eğitim Yılı Başarıları

  • 2010-2011 Lise Judo Takımı Takım Halinde Türkiye 1.'liği
  • 2010-2011 Küçük Erkek Basketbol Takımı Türkiye 1.'liği
  • 2010-2011 Lise Judo Takımı Ferdi 6 Siklette İstanbul 1.'liği -Ferdi 3 Siklette Türkiye 1.'liği
  • 2010-2011 İlköğretim 2.Kademe Basketbol Bayan Takımı Türkiye 1.'ligi
    2010-2011 Lise Erkek Basketbol Takımı İstanbul 1.'ligi
  • 2010-2011 Lise Bayan Hentbol Takımı İstanbul 1.'ligi – Türkiye 1.'ligi
    2010-2011 Lise Bayan Voleybol Takımı İstanbul 3.'lüğü
  • 2010-2011 Lise Bayan Voleybol Takımı Ankara 1.'ligi
  • 2010-2011 İlköğretim 1.Kademe Basketbol Erkek Takımı UNİ-CUP Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2010-2011 İlköğretim 1.Kademe Basketbol Erkek Takımı İstanbul Şampiyonluğu
     
  • 2009-2010 Eğitim Yılı Başarıları

  • 2009-2010 Türkiye Pony Şampiyonası'nda Türkiye Şampiyonluğu
  • 2009-2010 Atletizm 100 m Dünya Şampiyonluğu
  • 2009-2010 4. Kez Üst Üste Basketbol Genç Erkekler İstanbul Şampiyonluğu
  • 2009-2010 Dünya Liselerarası Hentbol Şampiyonası Dünya 7.'liği