• KAMPÜS FİLTRELE
  • KAMPÜS ADINA
    GÖRE ARA

    Kampüs adını arama kutusuna yazarak
    kampüs ara butonuna tıklayınız.  • BİZ SİZİ ARAYALIM
    Doğa Velisiyim

22.08.2020 | Doğa Koleji

OKULUMUZDA ALINAN COVID-19 TEDBİRLERİ ve PANDEMİ SÜRECİNDE OKULA DÖNÜŞ

Küresel pandemi sürecini hem kurumsal hem de kişisel olarak alacağımız sıkı önlemler ile başarıyla atlatacağımıza inanıyor, uygulanacak COVID-19 tedbirlerini içeren Pandemi Dönemi Okula Dönüş Kitapçığı’nı sizlerle paylaşıyoruz.


12.03.2020 | Doğa Koleji

TÜBİTAK LİSELER ARASI ARAŞTIRMA PROJELERİ YARIŞMASI'NDA BÖLGE BİRİNCİSİ OLDUK

11.sınıf öğrencilerimizden Aslan Akbulut ve Muhammet Emirhan Tatlıda'nın Fizik öğretmenimiz Gökhan Aldemir danışmanlığında Biyoloji alanında hazırladıkları "Nitinol zımbalarının Sternum kapatmasında kullanılması" konulu biyoloji projemiz, 51.Tübitak Liseler arası Araştırma Projeleri Yarışması'nda Asya Bölge Birincisi olmuştur. Öğrencilerimizin ve projeye rehberlik eden öğretmenimiz Gökhan Aldemir'in başarılarının devamını dileriz.


30.10.2019 | Doğa Koleji

ÜRETEREK, DOKUNARAK, EMPATİ KURARAK

Acarkent Doğa Koleji'nde tarih dersleri "Tarih Atölyesi'nde" üreterek, dokunarak, empati kurarak işleniyor. Eski yazı etkinliğimizde; Tarihi çağların başlangıcı, yazının icadı ve eski alfabeler konuları unutulmayacak etkinliklerle işlendi.


29.10.2019 | Doğa Koleji

CUMHURİYET BAYRAMI'NIN 96. YILI

Acarkent Doğa Koleji olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladık. Kutlamamız sadece öğrencilerimizle kalmadı; bir çok velimizin katılımı ile kapsamlı bir kutlama yapıldı.Öncelikle her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz Cumhuriyet yürüyüşümüzü yaptık. Ardından konferans salonumuza geçip saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından ardından ilköğretim ve lise öğrencilerimizin hazırladıkları birbirinden güzel ve anlamlı gösterileri izledik. Törenimizin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm öğrenci, öğretmen ve çalışanlarımızı tebrik ediyor, Cumhuriyet’imizin 96. yılını coşkuyla kutluyoruz…


26.10.2019 | Doğa Koleji

SAHİLLERİMİZİ TEMİZ TUTUYORUZ...

Bu etkinlik sayesinde öğrencilerimiz çevrenin korunmasını,ekolojik hayatın devamını ve kurumlararası iş birliğinin önemini kavramış oldular.


23.10.2019 | Doğa Koleji

DÜNYA MOL GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN...

Acarkent Doğa Koleji Kimya Kulübü öğrencileri, Kimya öğretmenleri danışmanlığında daha önceki yıllarda olduğu gibi Mol günü etkinlikleri düzenlediler.


18.10.2019 | Doğa Koleji

KOÇ ÜNİVERSİTESİ KULUÇKA MERKEZİNDEYİZ

Acarkent Doğa Koleji 11 IB C sınıfı öğrencileri proje fikirlerini ürüne dönüştürüp, girişimcilik alanında işbirliği yapmak için Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezini ziyaret ettiler.


18.10.2019 | Doğa Koleji

KAHVE SEVERLER BARİSTA EĞİTİMİNDE

Acarkent Doğa Koleji 11-IB sınıfı öğrencilerimiz Coffee&Art Cafe desteğiyle barista mesleğine dair kapsamlı bir eğitim aldı.4


18.10.2019 | Doğa Koleji

KOŞARAK ENGELLERİ KALDIRDIK

12 Ekim’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) işbirliğinde gerçekleşen Caddebostan gece koşusuna katıldık. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) bünyesinde faaliyet gösteren Omurilik Felçlileri Gençlik ve Spor Kulübü (OFSK), genel olarak başta omurilik felçlileri olmak üzere ortopedik engelli ve engelsiz üyelerini sportif etkinliklere yönelterek Türk sporuna katkıda bulunmak amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Dernek bu amaçlara yönelik 6 etaplık bir koşu serisi düzenledi. Serinin 3 etabı gece, üç etabı ise sabah yapılacak koşulardan oluşmaktadır. Koşu öncesinde yaptırılan tabata workout, hitt workout, pilates ve zumba aktivitelerine katılmış olan Acarkent Doğa Koleji öğrencileri serinin diğer koşularına katılmak için sabırsızlıkla bekliyorlar.


17.10.2019 | Doğa Koleji

BARINAK ZİYARETİ ARTIK BİR RUTİN

Acarkent Doğa Koleji 11 IB C sınıfı öğrencileri, öğretmeleri Mustafa Abidinoğlu danışmanlığında daha önceki yıllarda olduğu gibi Ataşehir’de bulunan Kadıköy Geçici Hayvan barınağındaki dostlarını unutmadılar.