Haber ve Etkinlikler

‘DO MORE DIALOGUE’ EĞİTİMLERİNİN İLKİ GERÇEKLEŞTİ

Doğa Okulları, çalışanlarının sürekli gelişimi için eğitimlere devam ediyor.

ETİKETLER : do more dialogs , bünyamin çelikten , doğa eğitim seminerleri , yönetici eğitimleri , doğa liderlik ve gelişim akademisi , doğa ik


Çalışanların sürekli gelişimini sağlayacak düzenli diyaloğu ve açık iletişimi kurum kültürü haline getirmeyi amaç edinen Doğa Okulları, bu kapsamda yeni bir proje başlattı. Sürecin etkin işlemesi için yöneticileri hazırlamak üzere oluşturulan proje kapsamında, Doğa Liderlik ve Gelişim Akademisi’nce, ‘’Do More Dialogue (DMD)” eğitimlerinin ilki gerçekleştirildi.

Doğa Okulları’na özel olarak  Şensezgin &Kurmuş Danışmanlık ve Liderlik & Gelişim Akademisi işbirliği ile hazırlanan DMD Eğitimi, bölge müdürleri ve il koordinatörlerinin aktif katılımıyla Çamlıca’daki Eğitim Merkezi’nde yapıldı. Eğitimde Doğa Okulları CEO'su Bünyamin Çelikten ve yöneticileri, çeşitli uygulama ve egzersizlerle  liderlik becerilerini geliştirme üzerine çalışırken, tüm kuruma yaygınlaştırılması hedeflenen bu süreçle ilgili görüş alışverişinde bulundular.  

Sektörde bu yıl 15. yılını kutlayan Doğa Okulları, “daha” kaliteli bir eğitim vermek ve “daha” yüksek bir memnuniyete ulaşmak için tüm kadrolarıyla birlikte çalışmaya devam ediyor.

İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL