Haber ve Etkinlikler

MECLİSLERDEN SINIRLARI AŞAN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ!

Bosna Hersek'te bulunan Gorajde Kanton Hastanesi'nin kadın ve çocuk bölümünü tüm cihazları ile yenileyen Doğa Okulu yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerinde ülke sınırlarını aştı.

ETİKETLER : Doğa Okulu sosyal sorumluluk projeleri , proje , Bosna Hersek , öğrenci meclisleri , hastane , sosyal sorumluluk , Uğur Gazanker , Necla Carapıc , Azra Kuljuh

Kadın ve çocuk bölümünün tüm cihazlarının yenilenmesinin yanı sıra öğrenci meclisleri; getirdiği tansiyon aletleri, şeker ölçüm cihazları, süt makineleri, ateş ölçer dereceler, biberonlar ve emzikleri hastane yetkililerine hediye etti. Öğrencilerimiz hastane için yaptırdıkları özel tasarım battaniyeleri tek tek hastanenin yataklarına serdi, yeni doğmuş bir bebeğe hediyeler verdi. Meclis Başkanı öğrencilerimiz açılış öncesinde Sağlık Bakanı Necla Carapıc ve Milli Eğitim Bakanı Azra Kuljuh'u ziyaret ederek heyecanlarını onlarla paylaştılar. Öğrencilerimizden çok etkilenen Milli Eğitim Bakanı Azra Kuljuh, "Türkiye'nin Doğa Koleji gibi öğrencileri olduğu sürece geleceğe umutla bakmalı"dedi.

İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL