Başvurunuz Başarılı Bir Şekilde Gerçekleştirildi. İlginize Teşekkür Ederiz.

Doğa Koleji Anasayfa
Kapat X

DOĞA KOLEJİ

LİSANSLI OKUL BAŞVURU FORMU

KİŞİSEL BİLGİLER

Doğa Koleji; eğitimde fark yaratan içerikleriyle 2002’den bu yana Türkiye’de eğitime yön vererek, lider kurum olmayı başararak Atatürk ilkeleri doğrultusunda çağdaş bir eğitim sunuyor. Can Eğitim Grubu çatısı altında Türkiye’nin en köklü ve yenilikçi vakıf üniversitelerinden İstanbul Bilgi Üniversitesi ile yer alan Doğa Koleji, 100’ü aşkın kampüsünde 22 yıldır olduğu gibi öğrencilerine sağladığı temel eşitlik ilkesiyle dünya standartlarında eğitim vermeye, uluslararası vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık bireyler yetiştirmeye devam ediyor.

Geleceğin Doğa’sında Birlikte Büyüyoruz

Kampüslerimizde Doğa’ya özgü fark dersler, yayınlar, teknolojik altyapı desteğiyle uluslararası düzeyde, dünya standartlarında eğitim anlayışı ile geleceğimizi aydınlatacak bir Doğa nesli yetişiyor.

Doğa Koleji olarak, tecrübelerimizi eğitim camiasıyla paylaşmaktan, fark yaratan eğitim içeriklerimizle Türkiye’de ve dünyada eğitim sistemine örnek olacak uygulamalar üretmiş olmaktan gurur duyuyoruz.

Büyük bir özveri ve emek sarf ederek ulaşmak istediğiniz uluslararası standartlarda nitelikli eğitim ve geleceğimizin teminatı çocuklarımız için tüm imkânlarımızla yanınızda olmayı, birbirimize değer ve güç katmayı, daha fazla çocuğu daha nitelikli eğitim olanaklarıyla buluşturmayı, Cumhuriyetimizin yeni yüz yılında eğitimin ulaşacağı en üst seviyeyi hedefleyerek birlikte çalışmayı arzu ederiz.

Doğa Koleji çatısı altında, ailemizin bir üyesi olmak için lisanslı okul açmayı isterseniz bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.