İLHAM VEREN MEZUNLAR PANELİ ONLINE DÜZENLENDİ
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim
İLHAM VEREN MEZUNLAR PANELİ ONLINE DÜZENLENDİ

9.10.2020 | Doğa Koleji

İLHAM VEREN MEZUNLAR PANELİ ONLINE DÜZENLENDİ

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlham Veren Mezunlar Paneli online gerçekleşti. 2019-2020 eğitim öğretim yılında 8. sınıfı başarıyla tamamlayan ve Liseye Geçiş Sınavı’nda dereceler elde eden öğrencilerimiz, bu yıl sınava hazırlanan öğrencilerimize ilham kaynağı oldu.

İlham Veren Mezunlar Paneli online yayını, Türkiye genelindeki tüm kampüslerimizden 8. sınıf öğrencilerimiz tarafından takip edildi. 2019-2020 eğitim öğretim yılında Liseye Geçiş Sınavı’nda Türkiye çapında başarılar elde eden öğrencilerimiz; ayrıcalıklı bir lise eğitiminin, dünyanın en saygın üniversitelerinden kabul ve burs, üniversite eğitimini ise yurt dışında sürdürme gibi imkanlar yaratacağını ifade etti.

 

“HEDEFLERİNİZE ODAKLANARAK İLERLEYİN”

 

Liseye Geçiş Sınavı’nda, güçlü akademik altyapılarıyla Türkiye çapında önemli başarı sıralamaları elde eden öğrencilerimiz; saygın üniversitelerde eğitim almak için ilk adımı atmış oldu. Okul yıllarında sistemli, disiplinli çalışmanın ve sınav hazırlık sürecinde hedef koymanın, akademik olarak güçlü bir altyapıya sahip olmalarını sağladığını ifade eden öğrencilerimiz; okullarına, danışman ve branş öğretmenlerine teşekkür etti.

 

2020-2021 eğitim öğretim yılı Liseye Geçiş Sınavı’na katılacak olan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

 

İLHAM VEREN MEZUNLAR PANELİ ONLINE DÜZENLENDİ