BANDIRMA KAMPÜSÜ - OKULLAR - DOĞA KOLEJİ
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim

OKULUMUZ


Doğa Kolejinin ayrıcalıklı ve çok yönlü eğitimi şimdi Bandırma'da
 

Doğa Koleji Bandırma Kampüsü; 5500 m2'lik kapalı alan olmak üzere toplam 12000 m² lik alana yapılandırılmış olup; bünyesinde 3 anaokulu, 12 ilkokul ve 12 ortaokul dersliği barındırmaktadır. Bandırma'nın eğitimi kalitesini yükseltmeyi hedefleyen kampüste konferans salonu, yüzme havuzu, binicilik tesisi, kapalı spor alanları, sanat sokağı, müzik ve görsel sanatlar derslikleri, teknoloji tasarım dersliği, ekoloji, satranç, drama, akıl oyunları, lego ve robotik dersliği, fen laboratuvarları, dijital kütüphane, 3D ve bilişim derslikleri yer alıyor. 2017 – 2018 eğitim - öğretim yılında eğitime başlayan Doğa Koleji Bandırma Kampüsü'nde anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademeleri bulunuyor.

Bandırma Kampüsü; sosyal ve kültürel etkinlik alanlarıyla da öğrencileri dört duvar arasına hapsolmaktan kurtararak akademik başarıyı bilim ve teknolojiyle destekleyerek Bandırma'yı çok yönlü eğitimle tanıştırıyor.

 

 

YABANCI DİL EĞİTİMİ

 

Anaokulu   İlkokul   Ortaokul   Lise
             
İngilizce   İngilizce   İngilizce   -
    Almanca   Almanca   -
    (4.Sınıf)    

KAMPÜS ETKİNLİKLERİ

DOSA NEDİR?

DOSA, Doğa Okulu ilköğretim öğrencilerinin Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Fen ve Teknoloji alanlarındaki temel bilgi ve becerilerinin değerlendirildiği kendi alanındaki Türkiye’ nin en büyük ölçme ve değerlendirme çalışmasıdır.

BODOKAIDO KHIYOKHIN ASIHARA KARETE AVRUPA ŞAMPİYONASI

Yunanistan'ın Başkenti Atina 'da düzenlenen Bodokaido Khiyokhin Asihara Karete müsabakasında Bandırma Doğa Koleji 7.sınıf öğrencimiz Bensu Miray KALAVA Avrupa Şampiyonu olmuştur.