DÜZCE KAMPÜSÜ - OKULLAR - DOĞA KOLEJİ
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim

OKULUMUZ

Düzce Kampüsü, özgün eğitim modelleri ve modern eğitim teknolojileriyle Düzce'de yepyeni bir eğitim dönemini başlattı. Geniş sosyal alanlarıyla eğitimin sadece dört duvar arasında yapılamayacağına inanan kampüs Düzce'de Bir Doğa Nesli Yetiştirmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyor.


Kampüsümüz, fiziki ve teknolojik olanaklarıyla öğrencilerin eğitim dünyası ve teknolojik tüm gelişmelere ayak uydurmalarına imkân sağlayacak şekilde projelendirilmiştir. Gerek kullanıcı kapasitesi gerekse içerdiği sosyal tesisler bakımından sadece Düzce’de değil Türkiye’de de örnek gösterilecek nitelik ve ölçekte bir eğitim tesisi olan  okulumuz yerleşkesi 45000 m2 bir arazi üzerine inşa edilmiştir. Kampüsümüzde; kapalı spor salonu, yüzme havuzu, tenis kortları, basketbol, voleybol ve futbol sahası, 500 kişi kapasiteli gerekli her türlü altyapıya sahip konferans salonu, teknolojik altyapısı yüksek sunum ve seminer odası, 70 kişilik kız-erkek öğrenci yurdu, öğrencilerin yaz-kış dinlenebilecekleri geniş ve rahat kantin ve kafeteryası, temiz ve hijyenik koşullara uygun yemek salonu, binicilik tesisi, tarım alanları, hayvan barınakları, müzik ve satranç derslikleri, sanat atölyesi, ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Okulumuz öğrencilerine; formal eğitimin yanı sıra sosyal, kültürel sportif etkinliklerle de en geniş olanakları sağlayan çağdaş bir eğitim, kültür ortamı sunuyor.


Akıllı tahta ve modern eğitim teknolojileriyle donatılan dersliklerde, öğrencilerimizin teknolojiden bilime, sanattan spora her alanda potansiyellerini ortaya çıkarmalarına, yeteneklerini geliştirmelerine imkân sağlanmaktadır. Fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları her türlü gereksinime yanıt verebilecek alt yapı ile anaokulundan başlayarak lise kademesine kadar tüm öğrencilere kapılarını açmaktadır.


 

YABANCI DİL EĞİTİMİ

Anaokulu   İlkokul   Ortaokul   Lise
             
İngilizce   İngilizce   İngilizce   İngilizce
    Almanca   Almanca   Almanca
    (4.Sınıf)        

KAMPÜS ETKİNLİKLERİ

FEN BİLİMLERİ’NDE SU ROKETİ YARIŞMASI !

Ortaokul öğrencilerimiz sadece havanın ve suyun itme kuvvetini kullanarak hareket edebilen,plastik makzemelerden oluşan bir roket tasarlayarak,roketin yer çekimine karşı hareket etmesini sağladılar. Yarışmaya katılan öğrencilerimizde; kendine olan güvenini arttırmak, bilimsel becerilere yöneltmek, rekabet duygularını geliştirmek, birbirlerini tanımaları ve paylaşımlarını sağlamak amaçlandı.

YAZ OKULU

Yaz Tatili Düzce Doğa'da Güzel!

Yaz Okulunda İlkokul öğrencilerimiz her gün güne kitap okuyarak başlıyor..

Yaz Okulunda İlkokul öğrencilerimiz her gün güne kitap okuyarak başlıyor..

DÜZCE DOĞA KOLEJİ 15.MEZUNLARINI VERMENİN HAKLI GURURUNU YAŞADI

Düzce Doğa Koleji lise öğrencilerinin üniversiteye adım attığı, mezun olduğu muhteşem bir gece yaşadık. Öğrencilerimiz keplerini de hayalleri gibi yükseklere fırlattılar. Bizlere bu gururu yaşatan tüm öğrencilerimize, ailelerine ve öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ederiz. Daima bu yuvada bir yeriniz var gençler. Sizleri seviyoruz.

Class Hababam!

Düzce Doğa Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin hazırlamış olduğu Class Hababam isimli İngilizce tiyatro gösterisi 13 Haziran İngilizce Drama Haftasında sizlerle buluşmak için hazırlanıyor. Herkesi bekleriz.

FEN BİLİMLERİ = DOĞA

Düzce Doğa Koleji Ortaokul 5.sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde işlemiş oldukları ''biyoçeşitlilik'' konusunda canlı ve cansızların oluşturduğu farklı ekosistemlerle teraryum yaptılar.

FEN BİLİMLERİ = DOĞA

Düzce Doğa Koleji 4.sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde halde hale geçen mum deneyi yaptılar. Öğrencilerimiz parafinin erimesini gözlemlerken aynı zamanda parafini renklendirerek cam kavanozlara döküp donmasını beklediler. Düzce Doğa Koleji 4.sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde halde hale geçen mum deneyi yaptılar. Öğrencilerimiz parafinin erimesini gözlemlerken aynı zamanda parafini renklendirerek cam kavanozlara döküp donmasını bekledile

SU CANAVARI DENEYİ!

İlkokul 2.sınıf öğrencilerimiz Deneylerle Bilim Atölyesi dersinde yeni bir deneye daha imza attılar. İlk önce suya bir miktar gıda boyası ekleyerek renklendirdiler daha sonra ise sodyum poliakrilat eklediler.Kısa surede su akışkanlığını kaybederk kuru, süngerimsi bir madde haline geldi. Bu madde önce astronotlarin uzayda tuvalet sorunlarının çözümünde kullanıldı. Daha sonra ise bebek bezlerinde kullanılarak insan hayatını kolaylaştırdı.

MASALCI DEDE DOĞA KOLEJİ DÜZCE KAMPÜSÜNDE!

Masalları çocuklara ulaştırmak için kitap yazmakla yetinmeyen Anadoluyu gezen "Masalcı Dede" lakaplı yazar Cemalettin Kavaklıgil, Düzce Doğa Koleji ilkokul ve ortaokul öğrencileriyle okulumuzda bir araya geldi. Heybesinden çıkardığı birbirinden renkli masalları öğrencilerimize anlatan yazar, ayrıca masal anlatan öğrencilere de beyaz sabun hediye etti. Keyifli söyleşinin ardından kitaplarını imzalayan yazarımız oldukça ilgi gördü.

PROJE TEMELLİ EĞİTİM = DOĞA

PROJE TEMELLİ EĞİTİM = DOĞA Proje Temelli Eğitim kapsamında Doğa Koleji ve Şehir Üniversiteleri işbirliğiyle bu yıl ilki düzenlenen Doğa Bilimsel Araştırma Projeleri (D-BAP) Uluslararası Öğrenci Kongresine Düzce Doğa Koleji olarak Fizik, Biyoloji, Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı branşlarında toplam 5 proje ile katıldık. Başarılı sunumları ile büyük övgü alan öğrencilerimizi ve onları destekleyen öğretmenlerimizi kutluyoruz.

ÇOCUK YAZARI DOĞA KOLEJİ MİNİKLERİYLE BULUŞTU!

ÇOCUK YAZARI DOĞA KOLEJİ MİNİKLERİYLE BULUŞTU! Çocuk Yazarı Hatice Boşça anaokulu öğrencilerimizle okulumuzda bir araya geldi. Öğrencilerimize, Sihirli Benekler isimli hikaye kitabında yer alan karakterleri dramatize ederek anlatan yazarımız keyifli anlara imza attı.

RESİM = DOĞA

Düzce Doğa Koleji Anaokulu 3 yaş öğrencilerimiz Görsel Sanatlar dersinde pastel boya çalışması ile ailelerini resmetdiler.

DÜZCE DOĞA KOLEJİ ULUSLARARASI DÜZEYDE TANITAN YEŞİL BAYRAK ÖDÜLÜNÜ ALDI!

DÜZCE DOĞA KOLEJİ ULUSLARARASI DÜZEYDE TANITAN YEŞİL BAYRAK ÖDÜLÜNÜ ALDI! Yeşil Bayrak, Uluslararası düzeyde tanınan ve saygınlığı olan, çevreye duyarlı okulu simgeleyen bir eko-etikettir. Eko-Okullar Programı okullarda çevre bilinci, çevre yönetimi ve sürdürülebilir kalkınma eğitimi vermek için uygulanan bir programdır. Program, okullarda ISO 14001/EMAS üzerine kurulmuş bir çevre yönetim sisteminin uygulanmasını da sağlar. Bu program kapsamında projesini yürüten Düzce Doğa Koleji Ekoloji Bö

DÜZCE DOĞA 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI BÜYÜK COŞKUYLA KUTLADI!

DÜZCE DOĞA 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI BÜYÜK COŞKUYLA KUTLADI! “Biz her şeyi gençliğe bırakacağız... Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir." M. Kemal Atatürk Düzce Doğa Koleji olarak Kurtuluş Savaşımızın ve Cumhuriyetimizin temeli olan 19 Mayıs'ın 100.yılını tüm değerlerine sahip çıkarak kutlamanın gururunu yaşadık. Okulumuz bandosu eşliğinde yürüyüş ile başlayan tören, Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin hazırladığı şiirler, öğrenc

CUMHURİYET BAŞSAVCISI DÜZCE DOĞA’DA

CUMHURİYET BAŞSAVCISI DÜZCE DOĞA’DA Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Sedat Çelik Doğa Koleji Düzce Kampüsüne ziyarette bulunarak kurum yetkililerine başarılar diledi

Düzce Doğa Koleji Bilim,Sanat, Teknoloji ve Eğitim Etkinliği

Düzce Doğa Koleji Geleneksel Bilim, Sanat,Teknoloji ve Eğitim Etkinliğimiz başarıyla gerçekleşti. Etkinliğimize Düzce Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat Yiğit, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, MUSIAD Başkanı Vefa Pehlivan, Şube Müdürü Mehmet Apaydın ve devlet okul müdürleri de katılarak stantları incelediler.

AKIL OYUNLARI YARIŞMAMIZ!

Akıl Oyunları Yarışmasında finale kadar kalarak okulumuzu başarılı bir şekilde temsil eden öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

BİRİNCİLER YİNE DÜZCE DOĞA’DAN!

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği küçük kızlar tenis turnuvasında okulumuz ortaokul öğrencilerinden Ilgın Yarar ve Derin Şişman il 1.si oldular. Başarılarından dolayı öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

EĞLENEREK ÖĞRENİYORUZ.

Eğitimi dört duvar arasına sığdırmadan, eğlenerek öğreniyoruz.

BENİM OYUNCAĞIM ETKİNLİĞİ

Çocuklarımızın Psikomotor becerilerini, Sosyal- Duygusal ,Dil ve Bilişsel Gelişimlerini destekleyen Artık materyaller kullanılarak hazırladıkları " Benim Oyuncağım" isimli projemizi gerçekleştiren öğrencilerimiz ve velilerimize katılımınlarından dolayı Teşekkür ederiz.

ATIK YAĞLARIN DOĞA'YA ETKİLERİ

4. Sınıf öğrencilerimiz Ekoloji dersinde atık yağların doğaya etkilerini ve yeniden kullanılmalarını sağlayan yöntemleri öğreniyorlar. Bu kapsamda öğrencilerimiz biriktirdikleri atık yağları labarotuar ortamında çeşitli kimyasallar ile karıştırarak bir yakıt türü olan Biyodizel elde ediyorlar ve bu kimyasal işlem sonucunda ortaya çıkan gliserini keşfediyorlar.