DÜZCE KAMPÜSÜ - OKULLAR - DOĞA KOLEJİ
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim

OKULUMUZ

Düzce Kampüsü, özgün eğitim modelleri ve modern eğitim teknolojileriyle Düzce'de yepyeni bir eğitim dönemini başlattı. Geniş sosyal alanlarıyla eğitimin sadece dört duvar arasında yapılamayacağına inanan kampüs Düzce'de Bir Doğa Nesli Yetiştirmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyor.


Kampüsümüz, fiziki ve teknolojik olanaklarıyla öğrencilerin eğitim dünyası ve teknolojik tüm gelişmelere ayak uydurmalarına imkân sağlayacak şekilde projelendirilmiştir. Gerek kullanıcı kapasitesi gerekse içerdiği sosyal tesisler bakımından sadece Düzce’de değil Türkiye’de de örnek gösterilecek nitelik ve ölçekte bir eğitim tesisi olan  okulumuz yerleşkesi 45000 m2 bir arazi üzerine inşa edilmiştir. Kampüsümüzde; kapalı spor salonu, yüzme havuzu, tenis kortları, basketbol, voleybol ve futbol sahası, 500 kişi kapasiteli gerekli her türlü altyapıya sahip konferans salonu, teknolojik altyapısı yüksek sunum ve seminer odası, 70 kişilik kız-erkek öğrenci yurdu, öğrencilerin yaz-kış dinlenebilecekleri geniş ve rahat kantin ve kafeteryası, temiz ve hijyenik koşullara uygun yemek salonu, binicilik tesisi, tarım alanları, hayvan barınakları, müzik ve satranç derslikleri, sanat atölyesi, ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Okulumuz öğrencilerine; formal eğitimin yanı sıra sosyal, kültürel sportif etkinliklerle de en geniş olanakları sağlayan çağdaş bir eğitim, kültür ortamı sunuyor.


Akıllı tahta ve modern eğitim teknolojileriyle donatılan dersliklerde, öğrencilerimizin teknolojiden bilime, sanattan spora her alanda potansiyellerini ortaya çıkarmalarına, yeteneklerini geliştirmelerine imkân sağlanmaktadır. Fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları her türlü gereksinime yanıt verebilecek alt yapı ile anaokulundan başlayarak lise kademesine kadar tüm öğrencilere kapılarını açmaktadır.


 

YABANCI DİL EĞİTİMİ

Anaokulu   İlkokul   Ortaokul   Lise
             
İngilizce   İngilizce   İngilizce   İngilizce
    Almanca   Almanca   Almanca
    (4.Sınıf)