ACIBADEM BİLİM KAMPÜSÜ - OKULLAR - DOĞA KOLEJİ
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim

OKULUMUZ

2013 - 2014 Eğitim -Öğretim Yılı'nda eğitime başlayan Acıbadem Bilim Kampüsü anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde eğitim veriyor. 
 

Bilim Konsepti ile Global Bakış Açısı


Bireyin dünya çapında bir bakış açısına sahip olabilmesi için ihtiyaç duyduğu bilgi birikiminin büyük bir kısmı, lise çağlarını kapsayan zaman diliminde ediniliyor. Bu dönemdeki gözlemler, ileriki dönemlerde ortaya çıkacak olan değişimler için daha kalıcı bir birikim oluşturuyor. Bu yaşlarda edinilen bazı bilgilerin zihinde tartılması, uluslararası gelişmelere göre yeniden yorumlanması bazen zaman alıyor. Bazı bilgilerin iyice tartılıp yeni çıkarımlar yapılması için zaman gerekiyor. İşte bu zaman; lise düzeyinde başlayan eğitimle sağlanabiliyor. Öğrenci gelişimini tamamlayana kadar defalarca edindiği bilgileri tartma ve doğru genellemeler yapma olanağına sahip oluyor.


Acıbadem Bilim Kampüsü temel derslerin kazanımlarını hayattan örneklerle pekiştiriyor. Yaratıcı yazarlık, edutech, cuboro, gastronomi mutfağı, kuluçka makinesi, yaratıcı düşünme ve düşünme becerileri, kapla gibi ilgi çekici, eğlenceli ve öğrenmeyi canlı tutacak pek çok ders Doğa Okulları Bilim Okulları'nda öğrencilere sunulmaktadır.

 

 

YABANCI DİL EĞİTİMİ

Anaokulu İlkokul Ortaokul Lise

İngilizce    

İngilizce
Almanca / İspanyolca 
(4. Sınıf - Seçmeli)

İngilizce
Almanca / İspanyolca 
(Seçmeli)

İngilizce
Almanca