DOĞA HARİKASI BENİM ÖĞRETMENİM YARIŞMASI SONUÇLANDI
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim
DOĞA HARİKASI BENİM ÖĞRETMENİM YARIŞMASI SONUÇLANDI

23.06.2018 | Doğa Koleji

DOĞA HARİKASI BENİM ÖĞRETMENİM YARIŞMASI SONUÇLANDI

Türkiye’de eğitimin lideri haline gelmemizde büyük önemi olan öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz “Doğa Harikası Benim Öğretmenim’’ yarışmamız sonuçlandı.

Doğa Koleji olarak olarak kurumumuzun en büyük başarı kriteri başarılı öğrencilerimiz, en büyük yatırımcısı bize inanan velilerimiz ve en büyük gücü öğretmenlerimizdir. Bu yıl da; mesleğini çok seven, sürekli gelişime inanan, öğretmekten keyif alan, yetiştirdiği öğrencilerle insanlığa ve ülkesine değer katan, okulda geçirdikleri her günü çocuklarımız için keyifli ve unutulmaz kılan “Doğa Harikası’’ öğretmenlerimiz arasından, öğrencilerimizin ve velilerimizin oyları ile “Yılın Öğretmeni”ni seçtik. 

 

Öğrenci ve velilerimizin oylarıyla aday gösterilen, seçilen ve finale kalan öğretmenlerimz Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle ve üst düzey yöneticileriyle bir araya geldi. Her mesleğin değerli olduğunu belirten Lüle, öğretmenlik mesleğinin geleceği ve diğer tüm meslekleri şekillendirdiğine dikkat çekti. Ali Rıza Lüle, "Geleceğimizin mimarları sizlersiniz" diyerek öğretmenlerimizden yeni eğitim yılına çok iyi hazırlanmalarını istedi. Doğa Kolejinin üst düzey yöneticilerinin de bulunduğu törende yarışmada dereceye giren öğretmenlere plaket ve ödüllerini takdim etti. 

Doğa Harikası Benim Öğretmenim Yarışması'nda Ödül Kazanan Öğretmenler;
 

1. Aysun KURNAZ – Sınıf Öğretmeni –  Doğa Koleji Güneşli Kampüsü
​2. Sati DUYU – Almanca Öğretmeni – Doğa Koleji Sancaktepe Kampüsü
3. Gürkan KOCAMAZ – Sosyal Bilgiler Öğretmeni –  Doğa Koleji İzmir Bornova Kampüsü

 

Öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.