YALOVA KAMPÜSÜ - OKULLAR - DOĞA KOLEJİ
 • KAMPÜS FİLTRELE
 • KAMPÜS ADINA
  GÖRE ARA

  Kampüs adını arama kutusuna yazarak
  kampüs ara butonuna tıklayınız. • BİZ SİZİ ARAYALIM
  Doğa Velisiyim

OKULUMUZ

Doğa Okulları eğitim kalitesi ve kendine özgü eğitim modelleriyle 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı'nda Yalova'da öğrencileri ile buluştu. Yalova Kampüsü zengin eğitim materyalleriyle, teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak öğrencilerine mutlu ve eğlenceli bir ortamda öğrenme imkânı tanıyor.


Yalova Kampüsü, 5000 metrekare açık alanı ve 10.500 metrekare kapalı alanı içerisinde başta 330 kişilik konferans salonu, modern araçlar ile donatılmış fizik, kimya, biyoloji laboratuvarları, Apple dersliği, ekoloji dersliği, kapalı spor salonu, kapalı yüzme havuzu, kapalı mini tenis kortu, düşler atölyesi, drama, satranç, bale salonları, resim ve müzik atölyeleri, sanat sokağı, dijital okuma kütüphanesi, kafeterya, 720 öğrenci kapasiteli yemekhane, Doğa Store ve idari ofisleri barındırıyor. Yalova Kampüsü anaokulundan liseye kadar hizmet veren, fiber interneti, interaktif eğitim felsefesi, android alt yapısı ve Vestel akıllı tahtaları ile donatılmış 58 teknolojik dersliği barındırıyor.

YABANCI DİL EĞİTİMİ

Anaokulu      İlkokul   Ortaokul   Lise
             
İngilizce   İngilizce   İngilizce   İngilizce
    Almanca
(4.Sınıf)
  Almanca   Almanca

KAMPÜS ETKİNLİKLERİ

YALOVA DOĞA KOLEJİ BURSLULUK SINAVINA REKOR BAŞVURU…

Doğa Koleji’nin %100’e varan burs oranlarıyla başarıyı ödüllendirdiği Bursluluk Sınavı heyecanı Yalova ve çevre ilçelerde okuyan öğrencileri sardı. 4, 5, 6 ve 7. Sınıf öğrencilerinin 12 Ocak Cumartesi, 8, 9, 10 ve 11. Sınıf öğrencilerinin 13 Ocak Pazar günü katıldığı, bursluluk sınavı tüm Doğa Koleji kampüslerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirildi.

''CEMC SINAVI''NDA BAŞARI!

Kanada Waterloo Üniversitesinin düzenlediği uluslararası CEMC yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize üniversite tarafından gönderilen başarı belgeleri verildi.

KIDS ATHLETICS ŞÖLENİ

Doğa Anaokulu Kids Ahtletics şöleni, konferans salonunda gerçekleşen toplantı ardından spor salonunda hazırlık sınıfı öğrencilerimizin katılımı ile sportif etkinliklerle kutlandı.

ÇANAKKALE GEÇİLMEZ!!!

18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. Yıl dönümünde öğrencilerimiz, tarihe adını yazdıran askerlerimizi andı.

Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği eğitimcilerini kampüsümüzde ağırladık.

Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği eğitimcilerini kampüsümüzde ağırladık.

14 MART TIP BAYRAMI KUTLAMALARI İÇİN HASTANE ZİYARETLERİMİZ

Ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeden,sonsuz sabır ve üstün gayret ile çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarımızın ''14 Mart Tıp Bayramı'' kutladık.

YALOVA TİCARET VE SANAYİ ODASI'NDAN YALOVA DOĞA KOLEJİ'NE ZİYARET

Doğa Koleji Yalova Kampüsü olarak t-MBA Girişimcilik Semineri kapsamında Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin BECAN, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zuhal KARAKOYUN ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Merva GENÇER’i okulumuzda ağırladık.

12. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ ÜNİVERSİTE ZİYARETİNDE

2. sınıf öğrencilerimiz için düzenlenen üniversite gezimizde Yıldız Teknik, İstanbul Teknik ve Bilgi Üniversitelerini ziyarette bulunduk.

''5. GELENEKSEL ALİ KUŞÇU MATEMATİK YARIŞMASI''NDA BÜYÜK BAŞARI

Termal Fen Lisesi’nde düzenlenen ‘’5. Geleneksel Ali KUŞÇU Matematik Yarışması’’nda 2. Olan öğrencimiz Efe Kaan KEREMOĞLU’nu , Sosyal Bilimler Lisesi'nde düzenlenen ''3. Cemil MERİÇ Sosyal Bilimler Yarışması'' ve ''Geleneksel Ortaokullar Arası Oktay SİNANOĞLU Fen Bilimleri Bilgi Yarışması''nda katılım sağlayan tüm okulları geride bırakıp 1. Olan öğrencimiz Ege Yiğit KÖKSAL’ı başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarında emeği olan ailesine ve öğretmenlerine teşekkür ediyoruz.

''5. GELENEKSEL ALİ KUŞÇU MATEMATİK YARIŞMASI''NDA BÜYÜK BAŞARI

Termal Fen Lisesi’nde düzenlenen ‘’5. Geleneksel Ali KUŞÇU Matematik Yarışması’’nda 2. Olan öğrencimiz Efe Kaan KEREMOĞLU’nu , Sosyal Bilimler Lisesi'nde düzenlenen ''3. Cemil MERİÇ Sosyal Bilimler Yarışması'' ve ''Geleneksel Ortaokullar Arası Oktay SİNANOĞLU Fen Bilimleri Bilgi Yarışması''nda katılım sağlayan tüm okulları geride bırakıp 1. Olan öğrencimiz Ege Yiğit KÖKSAL’ı başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarında emeği olan ailesine ve öğretmenlerine teşekkür ediyoruz.

FLL HYDRODYNAMICS ŞAMPİYONU YALOVA DOĞA KOLEJİ

Öğrencilerimiz Şampiyonluk Kupası İle Yalova'ya Döndüler Bilim Kahramanları Derneğinin düzenlediği ulusal FIRST® LEGO® League (FLL) etkinliğinin bu yılki teması Hidrodinamik:Suyun Yolculuğu olarak belirlenmiştir.

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ SEBEBİYLE BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİK

Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı ve hukukun evrenselliği ilkelerinden ödün vermeden çalışan, zamana karşı ve stres altında işlerini icra eden, milletin gözü, kulağı ve sesi olan değerli basın mensubu üyeleri ile Ramada Otel’ de düzenlediğimiz kutlama kahvaltısında bir araya geldik.

YALOVA DOĞA ORTAOKULU TARİH KOKAN GEZİ İLE İSTANBUL'DA

Sosyal Bilgiler Zümresi Yalova Doğa Ortaokulu öğrencileriyle Dolmabahçe Sarayı, Harbiye Askeri Müzesi, Cemal Reşit Rey Kültür Merkezinden oluşan bir gezi gerçekleştirdiler.

YALOVA DOĞA KOLEJİ ERASMUS PROJESİ İLE İSPANYA‘DA YALOVAMIZI TEMSİL ETTİ

Yalova Doğa Anadolu Lisesi öğrencileri, 2016-2017 Eğitim Öğretim döneminde Fransa’da başlayan ve 2019-2020 Eğitim Öğretim dönemine kadar devam edecek olan ERASMUS projesinin Polonya ve İtalya ayağından sonra 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının ilk toplantısını ekim ayı içerisinde İspanya’da gerçekleştirdiler.

YALOVA DOĞA KOLEJİ OLARAK, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI’NI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLADIK

Tüm yurtta büyük bir kenetlenmeyle kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, okulumuzda da yoğun bir katılım ve büyük bir coşku eşliğinde kutlandı. Öğrencilerimizin hazırladığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenine, velilerimiz de büyük bir katılım göstererek eşlik etti.

YALOVA DOĞA KOLEJİ SHELL İLE CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

Görsel sanatlar öğretmenimiz Ayşegül Arat yönetiminde öğrencilerimiz , Shell Uysallar Petrol Ofisi'nin bir duvarını kırmızı kumaş üzerine boyadıkları Atatürk silüeti ve kestikleri yıldızlar ile süslediler.

2. VE 3. SINIFLARIMIZ İLE VELİ KAHVALTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Yalova Doğa İlkokulu 2 ve 3. Sınıf kahvaltımız Serin Bahçe ‘de gerçekleşti. Kahvaltıya 2. Ve 3. Sınıf velilerimiz, sınıf ve branş öğretmenlerimiz katıldı.

8. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ YALOVA DAĞCILIK KULÜBÜ İLE DOĞADA

Yalova Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü okulumuz ile ortaklaşa bir etkinlik düzenleyerek bir ilki gerçekleştirdiler.

YALOVA DOĞA KOLEJİ t-MBA MECLİS BAŞKANINI SEÇİYOR!

Yalova Doğa Anadolu Lisesi t-MBA Öğrenci Meclisi Başkan adayları 3 günlük propaganda süreçlerini tamamladılar.

ANAOKULU HAZIRLIK SINIFLARIMIZIN TANIŞMA KAHVALTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK

Anaokulu hazırlık sınıfı öğrenci ve velilerimizin katılımı ile tanışma kahvaltısını Yalova At Çiftliğinde gerçekleştirdik.

ÖĞRENCİLERİMİZ HAYVAN DOSTLARIMIZI UNUTMADI

Yalova Doğa Anadolu Lisesi t-MBA meclisi öğrencilerimiz 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde hayvanların korunabileceği kulübeler yapıp, ihtiyaçları olabilecek ilaçları veteriner aracılığı ile bağışta bulundular.