Başarılarımız
Başarı Doğa'da

SPOR BAŞARILARI

Hedefimiz Sporun Her Alanında Başarılı Olmak 

Takım sporlarında 6 Dünya Şampiyonluğu, Türkiye ve il şampiyonluklarıyla sporun her dalına Doğa Koleji damgasını vuruyoruz. Sporun her alanında şampiyonlar yetiştiriyor, madalyalara doymuyoruz.

Doğa Kolejinin başarılı sporcuları başarıdan başarıya koşuyor!

  • 2022 Yıldızlar İstanbul Satranç İl Birinciliği Turnuvası'nda Öğrencimiz Yusuf Portakalcı'dan İl Birinciliği
  • 2022 İzmir Eskrim Epe Küçük Kızlar İl Birinciliği Yarışmaları'nda İzmir Buca kampüsü öğrencimiz Elif Gökçen Tunalı'dan İl 2.liği
  • 2022 Yıldızlar İzmir Satranç İl Birinciliği Turnuvası'nda Mavişehir 2 Kampüsü Öğrencimiz Defne Güneş'ten 15 Yaş Kategorisinde İl 3.lüğü
  • 2022 Dünya Liseler Basketbol Şampiyonası Genç Erkeklerde Dünya 2.liği ve Genç Kızlarda Dünya 7.liği
  • 2022 Dünya Liseler Voleybol Şampiyonası Genç Kızlarda Dünya 3.lüğü
  • 2022 Türkiye Küçükler Yüzme Şampiyonası'nda Öğrencimiz Deniz Aşir'den 50 m Serbest Sitilinde Türkiye 2.liği, 200 m Sitilinde Türkiye 3.lüğü
  • 2022 Türkiye Ortaokul Yıldızlar Tenis Turnuvası'nda Adana Kampüsümüzden Türkiye 2.liği
  • 2022 Avrupa Gençler Açık Su Yüzme Şampiyonası 5000 m yarışlarında Öğrencimiz Emir Batur Albayrak'tan Avrupa Şampiyonluğu, Öğrencimiz Sevim Eylül Süpürgeci'den Avrupa 2.liği, Öğrencimiz Talya Erdoğan'dan Avrupa 3.lüğü
  • 2022 Okullar Arası Yüzme Türkiye Birinciliği Müsabakaları Küçük Erkekler Kategorisi 50 m Kelebek Stilinde Öğrencimiz Berker Deveci'den Türkiye 2.liği, 50 m Serbest Stilinde Türkiye 3.lüğü
  • 2022 Okul Sporları Modern Pentatlon Türkiye 1.liği Yarışları'nda Öğrencimiz Berker Deveci'den Türkiye Şampiyonluğu
  • 2022 Okullar Arası Artistik Buz Pateni Türkiye Şampiyonası Küçük Erkekler Kategorisi'nde Öğrencimiz Batı Güdül'den Türkiye Şampiyonluğu
  • 2022 Okullar Arası Artistik Buz Pateni Türkiye Şampiyonası Yıldız Kızlar Kategorisi'nde Öğrencimiz Derya Taygan'dan Türkiye Şampiyonluğu
  • 2022 Okullar Arası Paletli Yüzme Türkiye 1.liği Yarışları Küçük Erkekler Kategorisi'nde  Öğrencimiz Tevfik Cem Köseoğlu'dan Türkiye 4.lüğü
  • 2022 Okullar Arası Dünya Yüzme Şampiyonası'nda 100 m Kelebek Kategorisinde Dünya 4.lüğü, 4x100 Mix Bayrak Yarışında Dünya 2.liği ve 200 m Kelebek Kategorisinde Dünya Şampiyonluğu
  • 2022 Okullar Arası Golf Trunuvası Türkiye 4.lüğü
  • 2022 Okullar Arası Yelken Türkiye Birinciliği Yarışmaları Yıldız Kızlar Kategorisinde Türkiye 4.lüğü
  • 2022 Okullar Arası Paletli Yüzme İzmir İl Birinciliği Yarışmaları Küçük Erkekler Kategorisinde 50 m, 100 m ve 200 m kategorilerinde İl Şampiyonluğu
  • 2022 Avrupa Okullar Satranç Şampiyonası’nda Öğrencimiz Yusuf Portakalcı'dan Avrupa 2.liği
  • 2022 Türkiye Ümit Genç ve U-21 Yaşaltı Karate Şampiyonası’nda Öğrencimiz Sena Kızılaslan'dan Türkiye Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Genç Erkekler Hentbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Genç Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonluğu ve Türkiye 2.liği
  • 2021 - 2022 Genç Erkekler Basketbol Türkiye Şampiyonluğu ve Türkiye 2.liği
  • 2021 - 2022 Genç Kızlar Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Okullarası  İzmir Eskrim İl Şampiyonası'nda Yıldız Erkek ve Küçük Erkek Kategorilerinde 2 Şampiyonluk
  • 2021 - 2022 Genç Kızlar (B) Basketbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 İzmir Okullar Arası Oryantiring Yarışmaları Küçük Erkekler İl Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Türkiye Bireysel Açık Su Yüzme Kış Şampiyonası ve Milli Takım-Kamp Aday Kadro Belirleme Yarışlarında 7 altın, 4 gümüş, 3 bronz madalya
  • 2021 - 2022 Genç Kızlar Basketbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Yıldız Kızlar Futsal Ağrı Şampiyonluğu, Yıldız Erkekler Futsal Ağrı 2.liği
  • 2021 - 2022 Genç Kızlar Voleybol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Genç Kızlar Voleybol Ankara Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Gençler Yüzme Zonguldak Şampiyonasında 20 Altın, 3 Gümüş, 8 Bronz Madalya
  • 2021 - 2022 Genç Kızlar Basketbol Zonguldak Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Genç Erkekler Basketbol Zonguldak Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Genç Erkekler Basketbol Bursa Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Genç Erkekler Hentbol İstanbul Şampiyonluğu
  • Kulüpler İl Yüzme Şampiyonası'nda 19 birincilik, 17 ikincilik, 11 üçüncülük ,
  • Turkcell Kısa Kulvar Kulüpler Türkiye Şampiyonası'nda 30 birincilik, 22 ikincilik ve 7 üçüncülük 
  • 2021 - 2022 Genç Erkekler Hentbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Genç Kızlar Voleybol Adana Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Genç Kızlar (B) Basketbol Adana Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Genç Erkekler (B) Basketbol Adana İkinciliği
  • 2021 - 2022 Yıldız Kızlar Basketbol Adana Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Okullar Arası Adana Yüzme Şampiyonası 4 Altın Madalya
  • 2021 - 2022 Genç Kızlar Yüzme Kahramanmaraş Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Bireysel Yüzme Adana Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Genç Kızlar Basketbol Kahramanmaraş Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Genç Erkekler Basketbol Kahramanmaraş Şampiyonluğu
  • 2021 - 2022 Bireysel Karate / Kumite - 40 kg Adana Şampiyonluğu

     
  • 2019 - 2020 Genç Erkekler Basketbol İstanbul İkinciliği
  • 2020 FLL Robotik Turnuvası - City Shaper Duyarlı Profesyonellik ve Strateji ve Yenilikçilik Ödülü
  • 2019 - 2020 Genç Erkekler Basketbol İstanbul İkinciliği
  • 2019 - 2020 Genç Kızlar Basketbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Erkekler Basketbol Bursa Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Erkekler Hentbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Kızlar Basketbol Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020Genç  Kızlar Voleybol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Erkekler Basketbol Sakarya Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Erkekler Basketbol Kahramanmaraş Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Kızlar (B) Basketbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Erkekler Basketbol Isparta Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Erkekler (B) Basketbol Elazığ Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Erkekler (B) Basketbol Bolu Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Kızlar Basketbol Kahramanmaraş Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Kızlar Voleybol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 Genç Erkekler Basketbol Giresun Şampiyonluğu
  • 2019 - 2020 VEX Robotics Competition'da Tasarım Ödülü

     
  • 2018 - 2019 Genç Erkekler Basketbol Dünya 3.lüğü
  • 2018 - 2019 Genç Kızlar Basketbol Dünya 2.liği
  • 2018 - 2019 Genç Erkekler Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2018 - 2019 Genç Kızlar Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2018 - 2019 Genç Erkekler Basketbol İzmir Şampiyonluğu
  • 2018 - 2019 Genç Erkekler Basketbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2018 - 2019 Genç Kızlar Basketbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2018 - 2019 Genç Erkekler Basketbol Bursa Şampiyonluğu
  • 2018 - 2019 Genç Erkekler Basketbol Afyon Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Kızlar Voleybol Dünya 3.lüğü

     
  • 2017 - 2018 Genç Kızlar (B) Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Erkekler Tenis Çorum Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Yıldız Kız Aerobik Jimnastik İzmir Şampiyonluğu ve İzmir 3.lüğü
  • 2017 - 2018 Yıldız Erkekler Masa Tenisi Kocaeli Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Yıldız Kız Karate İstanbul Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Erkekler Basketbol Bursa Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Erkekler Basketbol İzmir Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç B Erkekler Basketbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Erkekler Basketbol Isparta Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Erkekler Basketbol Batman Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Erkekler Voleybol Ankara Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Kızlar Voleybol Aydın Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Kızlar Voleybol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç B Kızlar Basketbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Erkekler Basketbol Sakarya Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Genç Erkekler Hentbol İstanbul Şampiyonluğu ve Genç Kızlar İstanbul 2.liği
  • 2017 - 2018 İASK Sonbahar Kupası Engel Atlama Şampiyonası 120 cm Şampiyonluğu
  • 2017 - 2018 Minikler Türkiye Judo Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu (36 kg)
  • 2017 - 2018 Avrupa Karate Şampiyonası Avrupa Şampiyonluğu

     
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler ve Kızlar Voleybol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Hentbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Hentbol Türkiye 3'lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler ve Bayanlar Voleybol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Dünya Liseler Voleybol Şampiyonası Dünya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler ve Bayanlar Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Basketbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Hentbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Bayanlar Hentbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Türkiye Yüzme Şampiyonası 200 mt Çift Palet Türkiye 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Wushu Şampiyonası Ferdi ve Takım İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Judo Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Hentbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Masa Tenisi Kocaeli Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Wushu İstanbul Şampiyonası'nda 6 Madalya, 1 Kupa
  • 2016 - 2017 Judo İstanbul Şampiyonluğu (66 kg)
  • 2016 - 2017 Minikler Eskrim Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 ISF Gymnasiade Olimiyatları’nda Dünya Birinciliği
  • 2016 - 2017 Judo International Europen Open Mioki Cup Şampiyonası'nda Altın Madalya
  • 2016 - 2017 Minikler Eskrim Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkek Voleybol Takımı Dünya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Bursa Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (B) Basketbol Bursa Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Yıldız Kızlar Voleybol Bursa Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Ferdi Kayak Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Kızlar Kayak Şampiyonası Bursa 2.'liği ve 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Atletizm Şampiyonası Ankara Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (B) Basketbol İzmir Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Hentbol Şampiyonası Antalya 2.liği
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası Malatya Şampiyonluğu ve 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Futsal Şampiyonası Malatya 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Batman Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar (A) Basketbol Şampiyonası Batman Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Batman Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Yıldız, Küçük ve Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası Osmaniye 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Oryantiring Şampiyonası Osmaniye 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Hatay Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Şanlıurfa Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar(A) Basketbol Şampiyonası Şanlıurfa 3.'lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Masa Tenisi Şampiyonası Elazığ Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Basketbol Şampiyonası Elazığ 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Yıldız Kızlar Basketbol Şampiyonası Elazığ 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Kort Tenisi Şampiyonası Elazığ Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar (A) Basketbol Şampiyonası Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Yüzme (100 mt) Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Yüzme (50 mt) Diyarbakır 3lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Futsal Şampiyonası Isparta Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar (B) Basketbol Şampiyonası Isparta Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(B) Basketbol Şampiyonası Isparta Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(B) Basketbol Şampiyonası Afyon 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(A) Basketbol Şampiyonası Isparta 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Yüzme (100 mt) Isparta Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Basketbol Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Yüzme Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Kızlar Jimnastik Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar jimnastik Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Minik Kızlar jimnastik Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Güreş Şampiyonası Kütahya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Kayak (Kuzey Disiplini) Erzincan Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Kayak (Alp Disiplini) Erzincan 2.liği
  • 2016 - 2017 Yıldız Erkekler Kayak (Alp Disiplini) Erzincan 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Küçük Erkekler Basketbol Şampiyonası Erzincan 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(A) Basketbol Şampiyonası Erzincan 3.lüğü
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(B) Basketbol Şampiyonası Kayseri Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler(B) Basketbol Şampiyonası Sivas 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar (A) Basketbol Şampiyonası Ordu 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Tenis Şampiyonası Çorum 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar Hentbol Şampiyonası Denizli Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Kızlar (B) Basketbol Şampiyonası Aydın Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Yıldız Kızlar Basketbol Şampiyonası Aydın Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (A) Basketbol Şampiyonası Aydın Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (B) Voleybol Şampiyonası Sakarya 2.liği
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler Yüzme Şampiyonası Sakarya Şampiyonluğu
  • 2016 - 2017 Genç Erkekler (B) Voleybol Şampiyonası Sakarya 2.liği

     
  • 2015-2016 (A) Genç Erkek Basketbol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu ve 2.liği
  • 2015-2016 (A) Genç Kızlar Basketbol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu ve 2.liği
  • 2015-2016 (A) Genç Erkek Voleybol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 (A) Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası Türkiye 2.liği
  • 2015-2016 (B) Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Kızlar Okçuluk İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Dünya Liseler Hentbol Şampiyonası Dünya 6.lığı
  • 2015-2016 Okullararası Karate Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu 
  • 2015-2016 Genç Erkek Basketbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Kızlar Basketbol Şampiyonası Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Basketbol Şampiyonası Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Basketbol Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Okullararası Modern Pentatlon Kocaeli 1.liği
  • 2015-2016 Okullararası Modern Pentatlon Bursa 1.liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Voleybol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Wushu Genç Erkek Taolu Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Türkiye Tekvando Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Voleybol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Kayak Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek (B) Basketbol Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Kızlar Hentbol Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Kızlar Judo Şampiyonası (78 kg) Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (Paletli) Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Kızlar Karate Şampiyonası Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Hentbol Şampiyonası Türkiye 2.liği
  • 2015-2016 Genç Kızlar Hentbol Şampiyonası Türkiye 2.liği
  • 2015-2016 Genç Kızlar Karate Şampiyonası  Türkiye 3.lüğü
  • 2015-2016 Genç Erkek Hentbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 (B) Genç Bayan Voleybol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Voleybol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 GençBayan Hentbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Yıldız Erkek Basketbol Şampiyonası İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Judo (63 kg) İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Judo (78 kg) İstanbul Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Judo (60 kg) İstanbul 2.liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Judo Takımı İstanbul 2.liği
  • 2015-2016 Yıldız Kız Eskrim Şampiyonası Takımı İstanbul 2.liği
  • 2015-2016 Minik Erkek Artistik Jimnastik Şampiyonası İstanbul 3.lüğü
  • 2015-2016 Minik Kız Artistik Jimnastik Şampiyonası İstanbul 3.'lüğü
  • 2015-2016 Minik Kız Yüzme (200 mt. Karışık) İstanbul 2.liği
  • 2015-2016 Minik Kız Yüzme (200 mt. Kelebek) İstanbul 2.liği
  • 2015-2016 Genç Kız Yüzme (100 mt. Serbest) Sakarya Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (50 mt. Serbest) Sakarya 2.liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (100 mt. Serbest) Sakarya 2.liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (50 mt. Kurbağalama) Sakarya 2.liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (100 mt. Kurbağalama) Sakarya 2.liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme Şampiyonası Kocaeli Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme Şampiyonası Kocaeli 2.liği
  • 2015-2016 Minikler Artistik Jimnastik Kocaeli 2.liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Hentbol Şampiyonası Ankara Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (50 mt. Sırt) Ankara Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (100 mt. Kelebek) Ankara Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (200 mt. Karışık) Ankara Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (100 mt. Sırt) Ankara 2.liği
  • 2015-2016 Yıldız Erkek Basketbol Şampiyonası Yalova Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (100 mt. Serbest) Yalova Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (50 mt. Serbest) Yalova 2.liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (50 mt. Kelebek) Yalova 2.liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (50 mt. Kurbağalama) Yalova 3.'lüğü
  • 2015-2016 Yıldız Kız Basketbol Şampiyonası Diyarbakır Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Yıldız Kız Basketbol Şampiyonası Şanlıurfa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Kız Masa Tenisi Şampiyonası Elazığ Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Küçük Erkek Basketbol Şampiyonası Elazığ Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Yıldız Kız Basketbol Şampiyonası Elazığ 3.'lüğü
  • 2015-2016 Genç Kız (B) Voleybol Şampiyonası Elazığ 3.'lüğü
  • 2015-2016 Genç Kız Hentbol Şampiyonası Kırklareli 2.'liği
  • 2015-2016 Küçük Erkek Basketbol Şampiyonası Kırklareli 3.'lüğü
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme (Karışık) Malatya Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (Karışık) Malatya 2.'liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Basketbol Şampiyonası Malatya 3.'lüğü
  • 2015-2016 Yıldız Kız Jimnastik Çanakkale Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Minik Erkek Jimnastik Çanakkale 2.'liği
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (100 mt. Kelebek) Çanakkale Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (200 mt. Karışık) Çanakkale Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (50 mt. Sırtüstü) Çanakkale 2.'liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Yüzme 100 mt. Serbest Çanakkale 2.'liği
  • 2015-2016 Minik Erkek Tekvando Aydın Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Yıldız Erkek Tenis Şampiyonası Aydın Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Basketbol Şampiyonası Aydın 2.'liği
  • 2015-2016 Genç Erkek Voleybol Şampiyonası Aydın 2'liği
  • 2015-2016 Küçük Erkek Ritmik Jimnastik Aydın 2.'liği
  • 2015-2016 Yıldız Kız Ritmik Jimnastik İzmir Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Badminton Şampiyonası Afyon Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Tekvando Şampiyonası Antalya Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Erkek Hentbol Şampiyonası Antalya 2.'liği
  • 2015-2016 Minik Kız Artistik Jimnastik Mersin 2.'liği
  • 2015-2016 Küçük Kız Basketbol Şampiyonası Mersin 2.'liği
  • 2015-2016 Minik Erkek Ritmik Jimnastik Şampiyonası Mersin 3.'lüğü
  • 2015-2016 Genç Erkek (B) Basketbol Şampiyonası Isparta Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan (B) Basketbol Şampiyonası Isparta Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (50 mt. Kelebek) Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (50 mt. Kelebek) Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Yüzme (50 mt. Kelebek) Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Genç Bayan Eskrim Şampiyonası Bursa 2.'liği
  • 2015-2016 Minik Erkek Kayak Şampiyonası Bursa Şampiyonluğu
  • 2015-2016 Küçük Erkek Kayak Şampiyonası Bursa 2.'liği
  • 2015-2016 Küçük Erkek Kayak Şampiyonası (Takım Halinde) Bursa 2.'liği
  • 2015-2016 Küçük Kız Kayak Şampiyonası Bursa 3.'lüğü
  • 2015-2016 Minik Erkek Kayak Şampiyonası Bursa 3.'lüğü
  • 2015-2016 Binicilik Şampiyonası Uluslararası 2.'lik
  • 2015-2016 Binicilik (90 cm) İstanbul 2.'liği
  • 2015-2016 Binicilik (90 cm) İstanbul 3.lüğü
  • 2015-2016 Binicilik (80 cm) İstanbul 3.'lüğü

     
  • 2014-2015 Türkiye Oryantiring Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Okullar arası Türkiye Yelken Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Küçük Erkek Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Erkekler Basketbol Takımı Dünya Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Erkekler Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Küçük Erkek Basketbol istanbul Şampiyonluğu (5. Kez)
  • 2014-2015 Küçük Kız Basketbol Antalya Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Küçük Erkek Basketbol İzmir Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Türkiye Wushu Şampiyonası'nda 10 Madalya, 2 yılda toplam 100 madalya
  • 2014-2015 Genç Bayan Hentbol Ankara Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Batman Şampiyonluğu
  • 2014-2015 İstanbul Tüm Kampüsler Wushu (toplam) 7-1.lik / 5-2.lik / 1-3.lük
  • 2014-2015 Uludağ Binicilik Şampiyonası 100 mt.Engelli Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Kaya Baban Binicilik Şampiyonası'nda 2 Şampiyonluk
  • 2014-2015 Bursa Kayak Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Hentbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Voleybol Tekirdağ Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Voleybol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Erkek Basketbol İstanbul Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Antalya Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Erkek Basketbol Şanlıurfa Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Şanlıurfa Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Mersin Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Genç Erkek Basketbol Aydın Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Doğa Koleji Binicilik Kulübü Gold Kupası Birinciliği
  • 2014-2015 Genç BayanVoleybol Antalya Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Judo İstanbul Şampiyonluğu
  • 2014-2015 Antalya Yüzme Şampiyonası 2 Şampiyonluk
  • 2014-2015 Biatlon Türkiye Şampiyonluğu
  • 2014-2015 İstanbul Cumhuriyet Kupası Judo Şampiyonası beş şampiyonluk, dört 3.'lük
  • 2014-2015 Genç Erkek Voleybol İstanbul 2.'liği
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol İstanbul 2.'liği
  • 2014-2015 Genç Bayan Voleybol Ankara 2.'liği
  • 2014-2015 Genç Erkek Basketbol Bursa 2.'liği
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol Diyarbakır 2.'liği
  • 2014-2015 Judo Bayan Türkiye 3.'lüğü
  • 2014-2015 Genç Erkek Hentbol İstanbul 3.'sü
  • 2014-2015 Genç Bayan Basketbol İstanbul 7.'liği
  • 2014-2015 Genç Erkek Basketbol Antalya 3.'lüğü

     
  • 2013-2014 Genç Kızlar Hentbol Takımı Dünya Şampiyonluğu
  • 2013-2014 İlkokul Basketbol Takımı Türkiye Şampiyonluğu
  • 2013-2014 Yüzme yarışlarında İstanbul Şampiyonluğu
  • 2013-2014 Genç Kız Voleybol Takımı İstanbul, Türkiye ve Dünya Şampiyonluğu
  • 2013-2014 Genç Kız Hentbol Takımı İstanbul ve Türkiye Şampiyonluğu (2014 Haziran’da Dünya Şampiyonası’na katılacak)
  • 2013-2014 Genç Erkek Voleybol Takımı Ankara Şampiyonluğu, Türkiye 2.’liği
  • 2013-2014 Genç Kız Basketbol Takımı İstanbul Şampiyonluğu (4 kez üst üste)
  • 2013-2014 Genç Erkek Basketbol Takımı 7. İstanbul Şampiyonluğu 
  • 2013-2014 Yıldız Erkek Basketbol Takımı İstanbul Şampiyonluğu (Bostancı Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Yıldız Erkek Basketbol Takımı İstanbul 3.’lüğü (Cevizlibağ Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Küçük Erkek Basketbol Takımı İstanbul 2.’liği
  • 2013-2014 Genç Bayan Basketbol Takımı Mersin Şampiyonluğu (Mersin Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Yıldız Bayan Basketbol Takımı Adana Şampiyonluğu (Adana Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Genç Bayan Basketbol Takımı Antalya Şampiyonluğu (Antalya Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Yıldız Bayan Basketbol Takımı Antalya Şampiyonluğu (Antalya Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Yıldız Erkek Basketbol Takımı Antalya Şampiyonluğu (Antalya Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Küçük  Bayan Basketbol Takımı Antalya Şampiyonluğu (Antalya Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Genç Erkek Futbol Takımı Denizli Şampiyonluğu (Denizli Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Genç Bayan Voleybol Takımı İstanbul 6.’lıı (Üsküdar Doğa Koleji)
  • 2013-2014 Genç Karma Judo Takımı İstanbul Şampiyonluğu
  • 2013-2014 Genç Karma Yüzme Antalya şampiyonluğu
  • 2013-2014 Yıldız Karma Yüzme Antalya şampiyonluğu

     
  • 2012-2013 İstanbul Liseler Arası Voleybol Turnuvasında İstanbul Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Ankara Liseler Arası Voleybol Turnuvasında Ankara Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Doğa Koleji Binicilik Kulübü ile Türkiye Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Hentbolda 6. Kez Üst Üste İstanbul Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Minik Yıldızlar Wushu Türkiye Şampiyonası'nda 14 Madalya, Toplam 37 Madalya
  • 2012-2013 Akdeniz Oyunları Judo Dalında 1 Bronz Madalya
  • 2012-2013 Türkiye İlkokullar Basketbol Şampiyonası Erkek Takımı Türkiye Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Dünya Liseler Basketbol Şampiyonası'nda Bayan Basketbol Takımı ile Dünya Şampiyonluğu
  • 2012-2013 İlkokul Basketbol Erkek Takımı UNİ-CUP Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Basketbol İstanbul Genç Erkek Takımı İstanbul İkinciliği, Türkiye 3.’lüğü
  • 2012-2013 Sakarya Yıldız Kızlar Tenis Sakarya Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Sakarya Genç Kızlar Masa Tenisi Sakarya Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Basketbol İstanbul Genç Bayan Takımı İstanbul Şampiyonu,Türkiye Şampiyonluğu, Dünya Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Voleybol Ankara Genç Erkek Takımı Ankara Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Voleybol Ankara Genç Bayan Takımı Ankara Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Voleybol İstanbul Genç Bayan Takımı İstanbul Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Ankara Okçuluk Şampiyonası Minik Bayanlarda Ankara 2.'liğ,
  • 2012-2013 Hentbol İstanbul Genç Bayan Takımı İstanbul Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Judo İstanbul Takımı (Bayan-Erkek) 4 İstanbul Şampiyonluğu, 4 İstanbul 2.'liği
  • 2012-2013 Basketbol İstanbul İlkokul Erkek Takımı İstanbul Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Basketbol Manisa Genç Erkek Erkek Takımı Manisa Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Basketbol Batman Genç Erkek Erkek Takımı Batman Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Futbol Denizli Genç Erkek Erkek Takımı Denizli Şampiyonu,Türkiye 5.'liği
  • 2012-2013 Basketbol İstanbul Ortaokul Erkek Takımı İstanbul Şampiyonu,Türkiye 5.'liği
  • 2012-2013 Basketbol Batman Genç Bayan Takımı Batman Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Voleybol Sakarya Ortaokul Erkek Takımı Sakarya Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Yüzme Kocaeli Genç Erkek Ferdi Kocaeli Şampiyonu,Türkiye Şampiyonluğu
  • 2012-2013 Kayak Bursa Ortaokul Erkek Ferdi Türkiye Şampiyonluğu

     
  • 2011-2012 Dünya Liseler Voleybol Şampiyonası'nda Erkeklerde Dünya 9.'luğu
  • 2011-2012 Ankara Genç Bayan Voleybol Takımı Türkiye Üçüncülüğü
  • 2011-2012 Ankara Genç Erkek Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonluğu
  • 2011-2012 İstanbul Genç Bayan Hentbol Takımı Dördüncü Kez Üst Üste İstanbul Şampiyonluğu
  • 2011-2012 Ankara Genç Erkek Voleybol Takımı Ankara Şampiyonluğu
  • 2011-2012 Şanlıurfa Genç Erkek Basketbol Takımı Şanlıurfa Şampiyonluğu
  • 2011-2012 Manisa Genç Erkek Basketbol Takımı Manisa Şampiyonluğu
  • 2011-2012 Avrupa Okullararası Satranç Turnuvasında (2011 European School Chess Championship) Avrupa 7.'liği
  • 2011-2012 İstanbul Satranç Şampiyonası'nda 4 Kupa, 16 Derece

     
  • 2010-2011 Lise Judo Takımı Takım Halinde Türkiye 1.'liği
  • 2010-2011 Küçük Erkek Basketbol Takımı Türkiye 1.'liği
  • 2010-2011 Lise Judo Takımı Ferdi 6 Siklette İstanbul 1.'liği -Ferdi 3 Siklette Türkiye 1.'liği
  • 2010-2011 İlköğretim 2.Kademe Basketbol Bayan Takımı Türkiye 1.'ligi
    2010-2011 Lise Erkek Basketbol Takımı İstanbul 1.'ligi
  • 2010-2011 Lise Bayan Hentbol Takımı İstanbul 1.'ligi – Türkiye 1.'ligi
    2010-2011 Lise Bayan Voleybol Takımı İstanbul 3.'lüğü
  • 2010-2011 Lise Bayan Voleybol Takımı Ankara 1.'ligi
  • 2010-2011 İlköğretim 1.Kademe Basketbol Erkek Takımı UNİ-CUP Basketbol Türkiye Şampiyonluğu
  • 2010-2011 İlköğretim 1.Kademe Basketbol Erkek Takımı İstanbul Şampiyonluğu

     
  • 2009-2010 Türkiye Pony Şampiyonası'nda Türkiye Şampiyonluğu
  • 2009-2010 Atletizm 100 m Dünya Şampiyonluğu
  • 2009-2010 4. Kez Üst Üste Basketbol Genç Erkekler İstanbul Şampiyonluğu
  • 2009-2010 Dünya Liselerarası Hentbol Şampiyonası Dünya 7.'liği

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL