Haber ve Etkinlikler

11. ULUSLARARASI DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI FORUMU İÇİN YİNE LONDRA'DAYIZ!

Doğa Öğrencileri, İngiliz Medyası ve Akademisyenler “11. Uluslararası Demokrasi Ve İnsan Hakları Forumu” için Londra’da buluşuyor! Forum 28 Nisan'da...

ETİKETLER : Uluslararası Demokrasi ve İnsan Hakları Forumu , türkiye ab üyeliği , Lordlar Kamarası , metin güneş Barrister Hammad Baig

Eğitime yön veren yenilikçi modelleriyle marka haline gelen, yetiştirdiği donanımlı nesillerle ülkenin geleceğini şekillendiren, mimarlık ettiği birbirinden değerli projelerle ilklere imza atan Doğa Okulları; “Uluslararası Demokrasi ve İnsan Hakları Forumu”nun 11.'sini yine Londra'da Lordlar Kamarası'nda düzenliyor. Demokrasi bilinciyle yetişen Doğa Nesli ise akademik-sosyal içerikli çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası alanda sesimizi duyurmaya, ilklere imza atmaya devam ediyor.

Bir Doğa klasiği halini alan ve gelenekselleşen “11. Uluslararası Demokrasi ve İnsan Hakları Forumu” için Londra’da akademisyenlerle buluşmaya hazırlanıyoruz. 

Öğrencilerimiz Bir Kez Daha Lordlar Kamarası'nda!

t-MBA eğitimiyle Türkiye’nin geleceğinde, geleceğin iş dünyasında söz sahibi olmaya hazırlanan Doğa öğrencilerinin; özgür düşünebilen, düşündüklerini rahatlıkla ifade edebilen, başkalarının haklarına, fikirlerine saygı duyan, farklılıkları zenginlik olarak kabul eden; bilinçli, duyarlı, sorumluluk ve özgüven sahibi bireyler olabilmeleri adına düzenlenen “11. Uluslararası Demokrasi ve İnsan Hakları Forumu” 28 Nisan 2016 tarihinde Londra’da Lordlar Kamarası’nda yapılacak. 

Türkiye Neden AB'ye Katılmak İstiyor?

Programın moderatörlüğünü yapacak olan ünlü hukukçu Avukat Barrister Hammad Baig başta olmak üzere, LSE’den akademisyen Bill Kissane, CNN Türk Londra temsilcisi Metin Güneş ve Florya Doğa Kampüsü öğrencilerimizden Alara Albayrak konuşmacı olarak yer alacak. Ayrıca Lord Ahmet Nazir de organizasyonun ev sahipliğini yapacak. Program, 28 Nisan Perşembe günü saat 13.00’te başlayacak. Demokrasi’nin ana vatanı Londra’da, İngiltere’nin meşhur parlamentosu Lordlar Kamarası’nda gerçekleşecek forumda bu yıl “İngiltere Kendi Üyeliğini Sorgularken Türkiye Neden AB’ye Katılmak İstiyor? ” konusu konuşulacak. Bu soru ekseninde farklı bakış açılarını görebilmek, Doğa’nın sesini uluslararası platformda en güçlü şekilde duyurabilmek adına düzenlenecek olan “11. Uluslararası Demokrasi ve İnsan Hakları Forumu” Türk-İngiliz medyası tarafından da ilgiyle takip edilecek. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL