Haber ve Etkinlikler

13. t-MBA ZİRVESİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Bu yıl 13.sü düzenlenen dünyanın en büyük amfi dersi Doğa Koleji t-MBA Zirvesi, geleceğin liderleri ile iş dünyasının liderlerini canlı yayınlarla bir araya getiriyor.

ETİKETLER : t-mba zirvesi , öğrenci meclisleri , mba eğitimi , eğitimde inovasyon , lütfi kırdar , t-mba eğitim modeli , doğa koleji lise eğitimi , liderlik akademisi

Doğa Koleji, bundan 13 yıl önce t-MBA Eğitim Modeli ile Türkiye’de bir ilke imza atarak MBA programını liseye taşıdı. Her sene Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda dünyanın en büyük amfi dersi olarak tanımlanan, iş ve akademi dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşen t-MBA Zirvesi bu yıl 13. yaşını canlı yayında kutlayacak. t-MBA Liderlik Akademisi Bölüm Başkanı Betül Erok Şengel’in moderatörlüğünde gerçekleşecek zirvede akademi liderleri öğrencilerimiz, duayen isimlerin başarı hikayelerine ortak olurken meslek ve kariyer sorularına da cevaplar bulacak. Doğa Koleji t-MBA Liderlik Akademisi tarafından hazırlanan Zirve'nin bu yılki teması “Yeni Dünya Düzeni ve Gelecek”!

t-MBA Zirvesi’ne bu yıl UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, Henkel Çamaşır ve Ev Bakımı Genel Müdürü Güray Yıldız, Çift Geyik Karaca Genel Müdürü Cihat Özbekli, Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu ve Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı konuk olarak bizleri onurlandıracak. t-MBA Zirvesi canlı yayınları, 12-15 Mayıs tarihleri arasında Doğa Kolejinin kurumsal YouTube, Facebook adreslerinden ve web sitesinden izlenebilecek.

 t-MBA ile Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyoruz!

Lise düzeyi için yeniden kurgulanmış üniversite MBA modeli olarak, sadece Doğa Kolejinde uygulanan ve uluslararası bir eğitim kurumu olan Pearson tarafından onaylanan t-MBA, aynı zamanda Türkiye’de uluslararası akreditasyona sahip tek k-12 eğitim modeli olma özelliğine sahiptir. t-MBA eğitim modelinin en önemli kazanımı olan Liderlik Akademisi ile öğrencilerimiz liderlik vasıflarını lise çağında öğrenerek iş dünyasına hazır bireyler olarak yetişir. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL