Haber ve Etkinlikler

14. d'MUN KONFERANSI ANTALYA'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2016-2017 akademik yılının ilk d’MUN Konferansı Antalya'da 18-20 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

ETİKETLER : d'MUN , konferans , doğa antalya , İngilizce , Birleşmiş Milletler , Doga Okulları MUN Topluluğu

Doğa Okullarının MUN klasiği d'MUN Konferansları tüm hızıyla devam ediyor. 2016-2017 akademik yılının ilk d’MUN Konferansı Antalya'da 18-20 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Doğa Okullarının farklı kampüslerinden konferansa katılan 660 lise öğrencisi Birleşmiş Milletler oturumlarını canlandırmak üzere bir araya geldi. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize bu gurur verici organizasyon için teşekkür ederiz.

BEST DELEGATE AWARDS

Committee CHAIR COCHAIR Delegate Name Campus
DISEC - Disarmament & International Security Committee SELAHATTİN KARADAŞ ALP HÜRDAĞ ZEYNEP NUR GOLAL AVCILAR
ECOSOC - Economic and Social Committee TUANA SARIAYDIN ZEKİ EREN TALAS YİĞİT CENKER KARAYILAN İSKENDERUN
IMFC - International Monetary and Financial Committee RAFİG ALİYEV KUTAY YARIMBAŞ EFE YİĞİT ÖZÖN ÇAYYOLU
LEGAL - Legal Committee YUSUF KEMAL KARADAŞ JANBERK NAK ZEYNEP ASLI OLAM BAHÇEŞEHİR 2
NATO - North Atlantic Treaty Organization ENES ÖZTOPRAK NOAH LEONARD ALİ BERKAN SUBAŞI ANTALYA
SOCHUM - The Social, Humanitarian & Cultural Committee İBRAHİM KARAKEÇİ TALHA SAMUR OĞUZ  ERTÜRK ÇAYYOLU
SPECPOL - Special Political and Decolonization Committee MERT FİLİZ EDA GÖKÇEK ATA SAVAŞ KURTULUŞ ATAŞEHİR 1
UN SC - United Nations Security Council SAMİ BURGAZ ELİF BİRKANLIER LORİN TATLI DİYARBAKIR
UN WOMEN ERTUĞ TOGAY ŞEVVAL GÖKÇE FIRAT ARDA BİNGÖL ATAŞEHİR 3
UNESCO - United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization SAHAN JAZZAR DENİZ GÜNGÖRDÜ SELİN  BATUR ADANA
UNHCR - United Nations High Commissioner for Refugees MUHAMMED TAHİR ALAYBEYİ BERKE AYDOĞAN ASYANİL  KOÇYİĞİT MERSİN
UNHRC * - United Nations Human Rights Council ZEYNEP TUNA BAYRAKTAR İREM DUMLUPINAR CEM SEVİNÇER ATAŞEHİR 3
WHO - World Health Organization KEMAL BORA AYDENİZ ARDA ÖZMELEK DENİZ ÖYKÜ AKBULUT ACARKENT
OUTSTANDING DELEGATE AWARDS
Committee CHAIR COCHAIR Delegate Name Campus
DISEC - Disarmament & International Security Committee SELAHATTİN KARADAŞ ALP HÜRDAĞ BURAK BÜRGEÇ DÜZCE
DISEC - Disarmament & International Security Committee SELAHATTİN KARADAŞ ALP HÜRDAĞ BORA  KALENDER İNCEK
DISEC - Disarmament & International Security Committee SELAHATTİN KARADAŞ ALP HÜRDAĞ ZEYNEP KARAÇUBUK BALIKESİR
ECOSOC - Economic and Social Committee TUANA SARIAYDIN ZEKİ EREN TALAS EDA NİL ŞENTÜRK ÇAYYOLU
ECOSOC - Economic and Social Committee TUANA SARIAYDIN ZEKİ EREN TALAS UMUT ASLAN SİVAS
ECOSOC - Economic and Social Committee TUANA SARIAYDIN ZEKİ EREN TALAS MİRKAN  YILMAZ MERSİN
IMFC - International Monetary and Financial Committee RAFİG ALİYEV KUTAY YARIMBAŞ KIVANÇ ATALAY  ŞAHİN ÇAYYOLU
IMFC - International Monetary and Financial Committee RAFİG ALİYEV KUTAY YARIMBAŞ SEVVA FATIMA OĞRAK SİVAS
IMFC - International Monetary and Financial Committee RAFİG ALİYEV KUTAY YARIMBAŞ İLKİM MUMCU ÖZLÜCE
LEGAL - Legal Committee YUSUF KEMAL KARADAŞ JANBERK NAK EGE GÜNEY KIYMAÇ ACARKENT
LEGAL - Legal Committee YUSUF KEMAL KARADAŞ JANBERK NAK ELİF  ÇALIŞKAN ACARKENT
LEGAL - Legal Committee YUSUF KEMAL KARADAŞ JANBERK NAK FUNDA ŞEHİTOĞULLARI BAYRAMPAŞA
NATO - North Atlantic Treaty Organization ENES ÖZTOPRAK NOAH LEONARD MUSTAFA ÖZKAYA SAKARYA
NATO - North Atlantic Treaty Organization ENES ÖZTOPRAK NOAH LEONARD AHMET TALHA ŞAYIR BAHÇELİEVLER
NATO - North Atlantic Treaty Organization ENES ÖZTOPRAK NOAH LEONARD DOĞA CEREN BOZKURT ÇAYYOLU
SOCHUM - The Social, Humanitarian & Cultural Committee İBRAHİM KARAKEÇİ TALHA SAMUR ÖYKÜ NAZ  KAVURMACI SİVAS
SOCHUM - The Social, Humanitarian & Cultural Committee İBRAHİM KARAKEÇİ TALHA SAMUR ORÇUN  DİNLER ADANA
SOCHUM - The Social, Humanitarian & Cultural Committee İBRAHİM KARAKEÇİ TALHA SAMUR ASYA İŞÇEN MERSİN
SPECPOL - Special Political and Decolonization Committee MERT FİLİZ EDA GÖKÇEK KUTAY TUNCAY ACARKENT
SPECPOL - Special Political and Decolonization Committee MERT FİLİZ EDA GÖKÇEK CEM İĞCİ YAHYAKAPTAN
SPECPOL - Special Political and Decolonization Committee MERT FİLİZ EDA GÖKÇEK BİLGE KÖSEM SÖKE
UN SC - United Nations Security Council SAMİ BURGAZ ELİF BİRKANLIER SELİN İLKE PEKER ATAŞEHİR 1
UN SC - United Nations Security Council SAMİ BURGAZ ELİF BİRKANLIER ÇAĞIN YILMAZ YAHYAKAPTAN
UN WOMEN ERTUĞ TOGAY ŞEVVAL GÖKÇE EGE ÇİFTÇİ ATAŞEHİR 3
UN WOMEN ERTUĞ TOGAY ŞEVVAL GÖKÇE EMİR ŞAHİN ÇEKMEKÖY
UN WOMEN ERTUĞ TOGAY ŞEVVAL GÖKÇE ZEYNEP  BEDİR SAMSUN
UNESCO - United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization SAHAN JAZZAR DENİZ GÜNGÖRDÜ ALKIM SİDAL ELDEM BATIKENT
UNESCO - United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization SAHAN JAZZAR DENİZ GÜNGÖRDÜ KAAN SUN ÇAYYOLU
UNESCO - United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization SAHAN JAZZAR DENİZ GÜNGÖRDÜ ONUR ANBARPINAR SİVAS
UNHCR - United Nations High Commissioner for Refugees MUHAMMED TAHİR ALAYBEYİ BERKE AYDOĞAN DENİZ SÖĞÜTLÜ KARTAL
UNHCR - United Nations High Commissioner for Refugees MUHAMMED TAHİR ALAYBEYİ BERKE AYDOĞAN UMUTCAN  ÇAKAN BAHÇELİEVLER
UNHCR - United Nations High Commissioner for Refugees MUHAMMED TAHİR ALAYBEYİ BERKE AYDOĞAN BATUHAN MUSTAFA EYMİR SİVAS
UNHRC * - United Nations Human Rights Council ZEYNEP TUNA BAYRAKTAR İREM DUMLUPINAR DERYA DOĞA KÖSE BAŞİSKELE
UNHRC * - United Nations Human Rights Council ZEYNEP TUNA BAYRAKTAR İREM DUMLUPINAR AYŞE BERİN PEKCAN ÇEKMEKÖY
UNHRC * - United Nations Human Rights Council ZEYNEP TUNA BAYRAKTAR İREM DUMLUPINAR ŞAN ÇALDEMİR SARIYER
WHO - World Health Organization KEMAL BORA AYDENİZ ARDA ÖZMELEK YAĞMUR ÜLKEM SÜRKİT BAHÇEŞEHİR 2
WHO - World Health Organization KEMAL BORA AYDENİZ ARDA ÖZMELEK DEMİR ALP AYAN KAYSERİ
WHO - World Health Organization KEMAL BORA AYDENİZ ARDA ÖZMELEK ALPTUĞ AKINÖNDER MAVİŞEHİR 1
HONOURABLE MENTIONS
Committee CHAIR COCHAIR Delegate Name Campus
DISEC - Disarmament & International Security Committee SELAHATTİN KARADAŞ ALP HÜRDAĞ ALEYNA NUR  BAKAR ACARKENT
DISEC - Disarmament & International Security Committee SELAHATTİN KARADAŞ ALP HÜRDAĞ DİLARA OTUR NAZİLLİ
ECOSOC - Economic and Social Committee TUANA SARIAYDIN ZEKİ EREN TALAS BATU ATTİLA BOSTANCI
ECOSOC - Economic and Social Committee TUANA SARIAYDIN ZEKİ EREN TALAS DİLARA  İŞMAN BOSTANCI
ECOSOC - Economic and Social Committee TUANA SARIAYDIN ZEKİ EREN TALAS ASYA KERVAN GÜNEŞLİ
ECOSOC - Economic and Social Committee TUANA SARIAYDIN ZEKİ EREN TALAS BERİL HACIOĞLU ÇAYYOLU
ECOSOC - Economic and Social Committee TUANA SARIAYDIN ZEKİ EREN TALAS SEYMEN DOĞAÇ SEYHAN ADANA
LEGAL - Legal Committee YUSUF KEMAL KARADAŞ JANBERK NAK ZEYNEP YÜKSEL ERYAMAN
NATO - North Atlantic Treaty Organization ENES ÖZTOPRAK NOAH LEONARD ANTON  GREBENEV HALKALI 2
NATO - North Atlantic Treaty Organization ENES ÖZTOPRAK NOAH LEONARD ANIL ZEKİ SEZGİN HALKALI 2
NATO - North Atlantic Treaty Organization ENES ÖZTOPRAK NOAH LEONARD ESMA KARATAŞ SİVAS
SOCHUM - The Social, Humanitarian & Cultural Committee İBRAHİM KARAKEÇİ TALHA SAMUR EGE SONER ULUDAĞ KARTAL
SOCHUM - The Social, Humanitarian & Cultural Committee İBRAHİM KARAKEÇİ TALHA SAMUR EZGİ  YÜREKLİ SAKARYA
SOCHUM - The Social, Humanitarian & Cultural Committee İBRAHİM KARAKEÇİ TALHA SAMUR HAKKI DENİZ KOZGUŞ SİVAS
SPECPOL - Special Political and Decolonization Committee MERT FİLİZ EDA GÖKÇEK ARZUM ARSLAN ÜNYE
SPECPOL - Special Political and Decolonization Committee MERT FİLİZ EDA GÖKÇEK DİLARA KARABULAK MAVİŞEHİR 1
UN WOMEN ERTUĞ TOGAY ŞEVVAL GÖKÇE SUDE TURAN ACARKENT
UN WOMEN ERTUĞ TOGAY ŞEVVAL GÖKÇE ZEYNEP  ÇINAR AVCILAR
UNESCO - United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization SAHAN JAZZAR DENİZ GÜNGÖRDÜ MERVE ERDURUCAN SİVAS
UNESCO - United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization SAHAN JAZZAR DENİZ GÜNGÖRDÜ SELVİNAZ  YILMAZ ADANA
UNHCR - United Nations High Commissioner for Refugees MUHAMMED TAHİR ALAYBEYİ BERKE AYDOĞAN ULAŞ GÜLBAHARLI CEVİZLİBAĞ
UNHCR - United Nations High Commissioner for Refugees MUHAMMED TAHİR ALAYBEYİ BERKE AYDOĞAN KUTAY SÖNMEZ ÖZLÜCE
UNHRC * - United Nations Human Rights Council ZEYNEP TUNA BAYRAKTAR İREM DUMLUPINAR ONURALP YAMAN ATAŞEHİR 1
UNHRC * - United Nations Human Rights Council ZEYNEP TUNA BAYRAKTAR İREM DUMLUPINAR YİĞİT KAHVECİ ERYAMAN
WHO - World Health Organization KEMAL BORA AYDENİZ ARDA ÖZMELEK KUZEY DENİZ YILMAZ ACARKENT
WHO - World Health Organization KEMAL BORA AYDENİZ ARDA ÖZMELEK TAN  ŞAHİNKANAT KEMERBURGAZ


İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL