Haber ve Etkinlikler

17th d'MUN HEYECANI ÖĞRENCİLERİMİZİ SARDI

Doğa Anadolu Liselerinin heyecanla gün saydığı bu yılın ikinci d’MUN Konferansı 23-24-25 Mart 2018 tarihlerinde Antalya’da düzenleniyor.

ETİKETLER : d'MUN , best delegate , outstanding delegate , MUN , english education , doğa koleji ingilizce eğitimi

Model Birleşmiş Milletler Konferansı d’MUN, Doğa Koleji İngilizce bölümü tarafından 8 yıldır düzenleniyor. Doğa Koleji öğrencilerinin üç gün boyunca tamamen İngilizce konuşarak BM delegeleri rolünde dünya meselelerini tartıştıkları bu konferanslar, hem diplomasiyi öğrenmelerine hem de gelecekteki kariyerlerine hazırlanmalarına katkı sağlıyor.


Türkiye’nin dört bir yanından Doğa öğrencileri d’MUN Konferanslarına katılıyor. BM delegeleri rolünde dünya meselelerini tamamen İngilizce konuşarak tartıştıkları bu konferanslar Pearson tarafından ‘’Pearson Assured’’ belgesiyle uluslararası akreditasyona sahiptir. Her yıl yılda iki kere düzenlenen, d’MUN Konferanslarında; Ortadoğu meselesi, göçmenlik, ırkçılık, küresel ısınma gibi güncel konular tartışılıyor. 


17.si düzenlenecek olan konferansımıza tüm Doğa Koleji kampüslerinden öğrencilerimiz katılacaktır. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz. 


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL