Haber ve Etkinlikler

19. ALTIN ÖRÜMCEK ÖDÜLLERİ'NDE FİNALDEYİZ

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji olarak, yenilenen kurumsal web sitemiz ile Türkiye'nin en büyük web ödülü organizasyonu "Altın Örümcek" finalinde yarışıyoruz. Halk oylaması 14 Haziran'a kadar sürecek.

ETİKETLER : altın örümcek web ödüllerii halkın favorisi , en iyi web sitesi , eğitim projeleri
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji kurumsal web sitesiyle 19. Altın Örümcek Ödülleri'nde yarışıyor. Altın Örümcek Ödülleri; web, dijital pazarlama, mobil teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale gelmiş, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyon olma özelliğini taşıyor.

265 Dijital Proje ve Web Sitesi Halk Oylamasında "Altın Örümcek" için Yarışıyor

Her biri alanında uzman 41 kişilik özel jürinin, kültür-sanattan e-ticarete kadar 27 kategoride toplam 1598 projeyi değerlendirdiği organizasyonda, İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji "Eğitim" kategorisinde yarışıyor. 

Jüri değerlendirmeleri sonucu finale kalan tüm kategorilerdeki projeler, internet kullanıcılarının online olarak katılabileceği şekilde oylamaya sunuluyor. Her kategoride en çok oyu alan proje, ilgili kategorinin Halkın Favorisi olarak belirlenerek "Altın Örümcek" ile ödüllendiriliyor. 14 Haziran 2021 tarihine kadar sürecek olan halk oylamasında Eğitim kategorisinde oylarınızı bekliyoruz. 

Halk Oylaması Yönergesi için tıklayınız..

Oy Kullanmak için tıklayınız...

 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL