Haber ve Etkinlikler

23 NİSAN HAFTASINDA ŞANLIURFA'DAN İSTANBUL'A "KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ" KURULDU

Doğa Koleji Rehberlik Bölümü'nün organize ettiği "Kardeşlik Köprüsü" projesi kapsamında Şanlıurfa'daki 19 köy okulu öğrencisi 24 Nisan'a kadar öğrencilerimize misafir olacak ve birbirinden renkli etkinliklerle dolu dolu bir bayram haftası yaşayacaklar.

ETİKETLER : sosyal sorumluluk , kardeşlik köprüsü , misafir öğrenci programı , doğa koleji 23 nisan , okul gezisi

Doğa Kolej Ataşehir Kampüsü öğrencileri, öğretmenleri, velileri ve yöneticileri Şanlıurfa'dan gelen misafir öğrencilerle beraber dopdolu bir 23 Nisan haftasına girdi. Şanlıurfa Rehberlik ve Araştırma Merkezi işbirliğiyle başlatılan "Kardeşlik Köprüsü" projesi kapsamında Şanlıurfa'nın çeşitli ilçelerinden programa katılan öğrenciler, 19 Nisan'da ev sahibi öğrencilerimiz tarafından karşılandı. 20 Nisan'da Doğa Koleji Ataşehir Kampüsü'ndeki kodlama ve robotik, astronomi, buz pateni ve spor derslerine katılan küçük misafirlerimiz 21 Nisan'da Vialand ve Kidzania'da doyasıya eğlenecek, Sultanahmet ve İstanbul Boğazı turlarıyla İstanbul'un kültürel ve tarihi dokusunu keşfedecekler. 

23 Nisan günü ise tam bir bayram günü olacak. Konuklarımız kampüsümüzdeki bayram törenine katılacak ve Doğa öğrencileriyle beraber korodaki yerlerini alacaklar ve bayram coşkusunu da paylaşacaklar. 4 günü arkadaşlık ve kardeşlik mottosuyla geçirecek olan öğrenciler 24 Nisan'da Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle'yi ziyaret ederek Şanlıurfa'ya dönecekler. 


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL