Haber ve Etkinlikler

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ TÜM KAMPÜSLERİMİZDE BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANDI!

Doğa Koleji öğrencileri, başarının mimarı öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü birbirinden anlamlı ve renkli etkinliklerle kutladı.

ETİKETLER : öğretmenler günü satranç , 24 kasım etkinlikleri , doğa koleji satranç turnuvası , 24 kasım sergisi , doğa koleji öğretmenler günü etkinlikleri

Türkiye'nin dört bir yanındaki Doğa Koleji kampüslerinde 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü renkli görüntülerle kutlandı. Öğrencilerin öğretmenler için hazırladığı karma resim sergiler bir hafta boyunca kampüslerimizde sergilendi. 24 Kasım programında ise Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve görevi başında şehit düşen öğretmenlerimiz saygıyla anıldı. Öğrencilerimiz sahnede koro, solo ve enstrümantal dinletilerle öğretmenlerinin kalplerini bir kez daha fethetti. 


Tüm kampüslerimizde gelenekselleşen “24 Kasım Öğretmenler Günü Öğrenci-Öğretmen Satranç Turnuvası” gerçekleştirildi ve kazanan her yıl olduğu gibi yine sevgi ve dostluk oldu. Günün sonunda öğretmenlerimiz için düzenlenen davetlerde yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz doyasıya eğlendi. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL