Haber ve Etkinlikler

3.DOĞA'L PLATO ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI!

15 Mayıs 2014 perşembe günü Ataşehir Doğa kampüsünde Ödül töreni yapılan yarışmaya bir çok ünlü, akademisyen, eğitimci ve öğrenciden oluşan yaklaşık 500 kişilik seyirci katıldı. 2013-2014 yılı 3.Doğa'l Plato Kısa Film Ve Fotoğraf Yarışması Ödül töreni bu sene de büyük bir heyecana sahne oldu.

ETİKETLER : 3.Doğa'l Plato Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması , Doğa'l Plato , Yarışma , Film , Fotoğraf

Toplamda 25 ödül sahiplerini buldu. Ödüller, kazananlar ve detayları...

LİSE FOTOĞRAF

1.      Sema Özalp (Adana) – İlk Tanışma
2.      Ecem Aydolu Güneş (İstanbul, Beykoz) – Ötedeki Mutluluk
3.      Hilal Rümeysa Özkan (Balıkesir, Edremit) – Bir Yastık, Çok Sevgi
4.      Fatma Zehra Toker (İstanbul, Büyükçekmece) – Nesilden Nesile Uyku

LİSE KISA FİLM

1.      Berna Deniz (Balıkesir, Edremit) – Bulutlar Şahit

2.      Berke Okutucu (Balıkesir, Ayvalık) – Benim Mut(suz)lu Ailem

3.      Elif Erginyavuz (Düzce, Merkez) – Güç Kaynağımız, Ailemiz

4.      Mevlütcan Armağan (İstanbul, Avcılar) – Yalnız Bir İnsan  

ORTAOKUL FOTOĞRAF

1.      Ceylin Okur (İstanbul, Küçükçekmece) – Aile Kek Gibidir

2.      Berfin Yükseldi (İstanbul, Küçükçekmece) – Mutlulukla Bakan Gözler

3.      Elif Naz Tezcan (İstanbul, Çatalca) – İki Kardeş

4.      Yunus Emre Büyükkale (İstanbul, Zeytinburnu) – Eksik Parça

ORTAOKUL KISA FİLM

1.      Ezgi Su Koyuncu (İstanbul, Küçükçekmece) – Canım Ailem

2.      Ege Özmenekşe (İstanbul, Küçükçekmece) – Canım Ailem

3.      Atakan Toy (İstanbul, Ataşehir) – Mutlu Bir Aile

4.      Arda Aslan (İstanbul, Küçükçekmece) – Benim Güzel Ailem

Huzurevi Fotoğraf Dalı özel ödülleri:
    1. Elif Alnak                   (İstanbul, Batışehir)
    2. Doruk Deniz Dinç      (İstanbul, Güzelce)
    3. Batuhan Zafer Yıldır (İstanbul, Gaziosmanpaşa)


En Yüksek Başvuru Ortaokul Öğretmen Ödülleri:

  1. Orhan Zengin  (Halkalı Doğa Koleji)
  2. Mesut Esen     (Atakent Doğa Koleji)
  3. Birgül İke         (Bahçelievler Doğa Koleji)

 
En Yüksek Başvuru Lise Öğretmen Ödülleri:

  1. Reyhan Arslanhan (Kartal Doğa Koleji)
  2. Pınar Şimşek           (Beykent Doğa Koleji)
  3. Öznur Aydın             (Acıbadem Doğa Okulu Bilim Okulu)

İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL