Haber ve Etkinlikler

3500 DOĞA KOLEJİ ÖĞRENCİSİ, GURUR DOLU LİSEYE GEÇİŞ TÖRENİNDE MURAT BOZ'LA KEP ATTI!

Ortaokul eğitimini tamamlayan 3500 Doğa Koleji öğrencisi, Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilen sevinç ve gurur dolu Liseye Geçiş Töreni'nde Murat Boz'la kep attı.

ETİKETLER : doğa koleji mezuniyet , murat boz , kep atma töreni , diploma töreni , liseye geçiş töreni , sinan erdem , doğa koleji konser

14 Mayıs akşamı gerçekleşen muhteşem gecede Doğa Koleji öğrencileri ve aileleri, hüzün ve gururu aynı anda yaşadı. Gelenekselleşen Doğa Koleji Liseye Geçiş Töreni her yıl olduğu gibi bu yıl da bayrak ve flama töreni, saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı. Törenin açılış konuşmasını yapan Doğa Kolej Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, gelecek nesillerin ülkemizi küresel alamda çok daha iyi temsil edeceğini belirterek özellikle teknoloji kullanımına ve çoklu yabancı dil eğitimine dikkat çekti. Doğalı olmanın bir marka olduğunu söyleyen Lüle, öğrencilerimizden Doğa'da kazandıkları özgüven, disiplin ve sorumluluğu bir ömür taşımalarını istedi. Lüle konuşmasının sonunda Doğa Kolejinin başarısında öğrencilerimiz kadar önemli rol üstlenen, emek ve özveriyle öğrencilerimizi yetiştiren öğretmen ve velilerimize teşekkür etti. Genel Müdürümüz, 3500 öğrenciyi liseye uğurlarken gelecek eğitimi hayatlarında başarılar diledi. 


Açılış konuşmasının ardından Sinan Erdem Spor Salonu'nu dolduran binlerce Doğa Koleji öğrencisi, bu muhteşem atmosferde tek tek anons edilerek sahneye davet edildi. Velilerin duygulu anlar yaşadıkları öğrenci takdiminde, hüzün ve gurur kalpleri doldurdu. Ellerinde diplomalarıyla sahnede alkışlanan Doğa öğrencileri liseye geçmenin sevincini ve gururunu yaşadı. 

Murat Boz'la Kep Atma Heyecanı

Öğrenci takdiminin ardından 9. Doğa Koleji Halk Oyunları ve Dans Yarışması'nda birincilik kazanan modern dans ekibi sahne aldı.Ardından öğrencilerimiz ve velilerimiz hep bir ağızdan 10. yıl marşını söyledi. 3500 Doğa Koleji öğrencisi sahneyi tekrar devralarak her yıl görkemli bir şölene dönüşen kep atma seremonisini  gerçekleştirdi. Geceye damga vuran isim ise sevilen şarkıcı Murat Boz oldu. Diploma coşkusunu ikiye katlayan Murat Boz, muhteşem lazer ve ışık gösterileri eşliğinde binlerce Doğa Koleji öğrencisinin ve velisinin kep gururuna ortak oldu. En sevilen şarkılarını "yeni liseli" öğrencilerimiz için seslendiren Murat Boz, sahne performansıyla geceye renk kattı. Konserin ardından Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, gurur dolu bu görkemli geceye renk kattığı için Boz'a teşekkür etti ve plaket verdi. Murat Boz, öğrencilerimizi tebrik ederek bu güzel organizasyon için Doğa Kolejne teşekkür etti. Muhteşem gece, dj performansıya son buldu. DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL