Haber ve Etkinlikler

4 TAKIMIMIZLA TÜRKİYE BASKETBOL ŞAMPİYONASI FİNALLERİNDEYİZ!

2019 Türkiye Liseler Basketbol Şampiyonası'nda yarı finalleri 7-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirildi. 4 farklı kampüsümüzden 4 basketbol takımımız yarı finaller sonucunda başarılı olarak Türkiye Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazandılar.

ETİKETLER : spor başarısı , basketbol , 2019 türkiye liseler şampiyonası , dünya liseler şampiyonası , lise basketbol

Türkiye Liseler Basketbol Şampiyonası yarı finalleri 4 merkezde yapıldı. 7-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen eleme maçlarında; çapraz eşleşmeleri kazanan Florya Kampüsü Genç Bayan, Bursa Özlüce Kampüsü Genç Erkek, İstanbul Güneşli Kampüsü Genç Erkek, İzmir Mavişehir 3 Kampüsü Genç Erkek basketbol takımlarımız, Türkiyenin ilk 8 takımı arasında yer aldılar. Bu yılın basketbolda Dünya Liseler Şampiyonası olması nedeniyle 2019 Türkiye Şampiyonası'nın çok zorlu geçmesi bekleniyor.

Takımlarımızın hedefi 27 Şubat - 3 Mart tarihlerinde Samsun'da yapılacak olan yarı final karşılaşmalarında şampiyon olarak ülkemizi ve okulumuzu uluslararası alanda temsil etmek. Takımlarımızı yarı final başarıları için kutluyor, önlerindeki zorlu "Türkiye Şampiyonası" finallerinde üstün başarılar diliyoruz.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL