Haber ve Etkinlikler

43. İSTANBUL MARATONU’NDA “DOĞALILAR İYİLİK PEŞİNDE”

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji t-MBA Liderlik Akademisi öğrencileri, başlattıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında otizmli öğrencilerin eğitimi için iyilik peşinde koşacaklar.

ETİKETLER : istanbul maratonu , t-mba liderlik akademisi , sosyal sorumluluk , tohum otizm vakfı
İstanbul Maratonu 43. kez kıtaları birleştirmeye hazırlanıyor. t-MBA Liderlik Akademisi öğrencileri gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek yine eğitim ve iş dünyasına ilham kaynağı oluyor. Liderlik Akademisi öğrencileri otizm spektrum bozukluğu olan çocukların erken tanısının konulması ve özel eğitim ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi için çalışan Tohum Otizm Vakfı’na destek olmak için 7 Kasım’da gerçekleşecek N Kolay 43. İstanbul Maratonun’da yerini alacak.

 
 
Maratonda, Tohum Otizm Vakfı yararına koşacak olan t-MBA Liderlik Akademisi öğrencileri, otizmin erken tanısı konusunda farkındalık yaratmayı hedeflerken, otizmli çocukların eğitimleri için bağış topluyor. Toplanan bağışlar, “İyilik Peşinde Koş Platformu” üzerinden online bağış olarak direkt vakfa aktarılacak ve otizmli çocukların eğitimi için kullanılacak.
 
 

Destek Olmak için Bin Sebep Var

Koşuya başlamak için bir sebep, destek olmak için ise bin sebep var diyen t-MBA Liderlik Akademisi öğrencileri, kampüslerde gerçekleştirdikleri etkinliklerle bağış toplayarak çevresindeki herkesi bu iyiliğin bir parçası olmaya davet ediyor.
 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL