Haber ve Etkinlikler

5. DOĞA'L PLATO KISA FİLM VE FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU…

5. Doğa’l Plato Kısa film ve Fotoğraf Yarışması ödül töreni 18 Mayıs Çarşamba günü Doğa Okulları Kurtköy Kampüsü Konferans Salonu’nda yapıldı.

ETİKETLER : doğa'l plato , ödül , tören , kısa film , fotoğraf , yarışma

Tören 3229 başvuru ile ortaokul ve lise öğrencilerinin yoğun ilgisi ve heyecanı içerisinde geçti. Seyirciler, yarışmacılar ve yarışma jürileri hatıralara güzel izler ve fotoğraflar bıraktılar. Törende ayrıca Atakent Kampüsü çok sesli korosu 4 parça seslendirerek küçük bir dinleti sundu. Bir başka Doğa'l Plato Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması organizasyonunda buluşmak üzere…

5. Doğa'l Plato Jüri röportajları videosu için tıklayınız...
5. Doğa'l Plato Ödül Töreni için tıklayınız...

İşte Finalistler...


Ortaokul Kısa Film Finalistleri  
ÖĞRENCİNİN ADI -SOYADI  İL İLÇE KISA FİLMİN ADI KISA FİLM LİNKİ Sıralama
Doğa Buse Kurt İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE Çevre Kirleniyor tıklayınız Birinci
Ceyda Avcıoğlu İSTANBUL SANCAKTEPE Çöpünüzden Kaçamazsınız tıklayınız İkinci
Aras Uğur Korkmaz BURSA OSMANGAZİ Doğa Kirliliği  tıklayınız Üçüncü
Mustafa Özcan OSMANİYE MERKEZ Çevremizi Kirletmeyelim Doğaya Can Verelim tıklayınız Finalist
Tuana Durmaz İSTANBUL BEYOĞLU Doğa Hayattır  tıklayınız Finalist
Gülcan Şahin İSTANBUL SANCAKTEPE Çevreye Karşı Duyarlı Olalım  tıklayınız Finalist
Tolga Şenol İSTANBUL BAHÇELİEVLER Çevremizi Temiz Tutalım  tıklayınız Finalist
           
Ortaokul Fotoğraf Finalistleri
ÖĞRENCİNİN ADI- SOYADI  İL İLÇE FOTOĞRAFIN ADI FOTOĞRAF LİNKİ Sıralama

Nesrin Burgehan Yaşar

ANKARA ÇANKAYA Puslu Cennet tıklayınız Birinci
Bilge Su Çetin İZMİR KARŞIYAKA Maviye Doğru tıklayınız İkinci
Tülay Hazal Karabulut İSTANBUL  BÜYÜKÇEKMECE Çevreye Nereden Bakarsak Bakalım Güzeldir tıklayınız Üçüncü
Alikan Köse İSTANBUL  GAZİOSMANPAŞA Betonlaşmaya İnat:Hayat... tıklayınız Finalist
Toygar Tutar SAKARYA ADAPAZARI  Çevrenin Hüznü tıklayınız Finalist
Koray Birol KOCAELİ  İZMİT/KÖRFEZ Gelecek Ayaklarımızın Altında  tıklayınız Finalist
Sude Köse İSTANBUL  KADIKÖY Kuş Misali Bir Çocuk tıklayınız Finalist
Ecem Ertan İSTANBUL  ÜMRANİYE Son Nefes  tıklayınız Finalist
Ceya Tolunay ANTALYA MURATPAŞA Doğa Bir Yolunu Bulur tıklayınız Finalist
Gülse Telli ESKİŞEHİR  MERKEZ Doğadan Gelenle Doğada Huzur Bulmak  tıklayınız Finalist
Gülsüm Buse Deprem İSTANBUL  BAŞAKŞEHİR Çevremde Yalnız Kaldım  tıklayınız Finalist
Emin Sarıca KOCAELİ  İZMİT Yeşil Olsun Bizim Olsun tıklayınız Finalist
Sasha Fine İSTANBUL  ATAŞEHİR Sessiz Göl tıklayınız Finalist
Eylül Doğan İSTANBUL  BEYLİKDÜZÜ Özgürlük İstiyorum tıklayınız Finalist
Egehan Sinoğlu İSTANBUL  BEYLİKDÜZÜ Sanal Çevre tıklayınız Finalist
           
Lise Kısa Film Finalistleri
ÖĞRENCİNİN ADI - SOYADI  İL İLÇE KISA FİLM ADI KISA FİLM LİNKİ Sıralama
Bora Toksöz İstanbul Eyüp Nasıldı? tıklayınız Birinci
Ceren Dağlı Manisa Manisa Merkez 2 Metrekare tıklayınız İkinci
Deniz Akkaya İstanbul Beşiktaş Çevrenin Gizemi tıklayınız Üçüncü
Elif Tuanna Küçük İstanbul Şişli Çevreye Duyarlılık tıklayınız Finalist
İrem Güler İstanbul Kartal Bakın Bir Bilinçsizlik Nelere Bedel! tıklayınız Finalist
Buse Tongal Ankara Etimesgut Çevre İnsanın Aynasıdır tıklayınız Finalist
Tutku Cevizli Sakarya Serdivan Geleceğiniz Kül Olmasın tıklayınız Finalist
           
Lise Fotoğraf Finalistleri
ÖĞRENCİNİN ADI - SOYADI  İL İLÇE FOTOĞRAF ADI FOTOĞRAF LİNKİ Sıralama
Nehar Karabulut İstanbul Bahçelievler Bizden Kalanlar tıklayınız Birinci
Gulperi Bilgili Ankara Etimesgut "Beyaz Bir Çevre için İz Bırak" tıklayınız İkinci
Ozan Can Akan Edirne Edirne Merkez Yaşam Hakkımızı Almayın tıklayınız Üçüncü
Tolga Adalı İstanbul Beylikdüzü Gökyüzündeki göz tıklayınız Finalist
Alper Kayam Ankara Merkez Hayatta Her Zaman Tutunacak Bir Dal Bulunur.. tıklayınız Finalist
Damla Ergetir Ankara Etimesgut Gülümseten Doğa tıklayınız Finalist
Mert Efe Özlüdemir Ankara Etimesgut Çevre Sizseniz Tehlikedesiniz tıklayınız Finalist
Berkay Yılmaz İstanbul Pendik İleride Doğada Kalacak Tek Şey 'Yalnızlık'. tıklayınız Finalist
Yağmur Akay Ankara Etimesgut Çevre Bazen Doğru Hissettiğin Yerdir tıklayınız Finalist
Ece Erdem Edirne Edirne Merkez Hasta Araba tıklayınız Finalist
Semanur Baştürk İstanbul Şişli Binaların Yerini İşgal Ederek İnsanları Zor Duruma Sokan, Sinsi Ağaç! tıklayınız Finalist
Ahmet Arda Öz Ankara Etimesgut Bitki Yerine Çöp Yetiştirmek tıklayınız Finalist
Fatma Savran Manisa Manisa Merkez Ağaç Yaş İken Eğilir tıklayınız Finalist
Alinda Duran İstanbul Üsküdar Sıcak Bir Yuvam Olsa... tıklayınız Finalist
Nisa Konukman İstanbul Kartal Karanlığın Gülü tıklayınız Finalist
           
En Yüksek Başvuru Öğretmen Ödülleri    
Dilara Hazal Demirci Ankara  Eryaman Lise Dalında    
Birgül İlke Aslantürk İstanbul  Bahçelievler Ortaokul Dalında    

İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL