Haber ve Etkinlikler

5. DOĞA'YA YAZ ÖYKÜ YARIŞMASI'NDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER BELLİ OLDU!

Doğa Koleji olarak gelenekselleştirdiğimiz Doğa’ya Yaz Türkiye Geneli Öykü Yarışması’nda bu yılın dereceye giren öğrencileri belli oldu.

ETİKETLER : doğaya yaz , öykü yarışması , yarışma , vatan sevgisi , ana dilimiz türkçe , yaratıcı yazarlık , türkçe eğitimi , doğa koleji yarışma , doğa'ya yaz , yaratıcı yazarlık

Ana Dilimiz Türkçe, millî birlik ve beraberliğimizin temel taşlarından biridir. Doğa Koleji olarak gelenekselleştirdiğimiz Doğa’ya Yaz Türkiye Geneli Öykü Yarışması’nın beşincisinde bu yılın yarışma konusunu “Ana Dilimiz Türkçe” idi. Bu konuda ülkemizdeki 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerini bilinçlendirmek, onlara toplumsal farkındalık kazandırmak, ulusal birlik ve beraberliğimizi onlara hatırlatmak üzere düzenlediğimiz geleneksel öykü yarışmamızda yine Doğa'ya binlerce öykü yazıldı. 


Feyza Hepçilingirler, Yalvaç Ural, Sevim Ak, Mavisel Yener ve Hurihan Yıldırım'dan oluşan seçici kurulun tek tek okuyarak puanladığı 5. Doğa'ya Yaz Türkiye Geneli Öykü Yarışması'nda dereceye giren öğrenciler belli oldu. Tüm katılımcılara teşekkür ediyor, Doğa Koleji Ataşehir 3 kampüsünde gerçekleşecek olan 25 Mayıs'taki ödül törenimizde görüşmeyi diliyoruz.


Dereceye Giren Öğrenciler

Berna Şener
Betül Bilge Arslan
Betül Karcı
Beyza Beren Yamak
Efe Taşdemir
Egemen Ateş
Elifsu Girgin
Eylül Kalacı
Havin Naz Dinçel
İrem Yavuz
Kayra Duru Keskin
Lara Dündar
Melisa Düşünceli
Nehir Kabakulak
Neva Bozkurt 
Nisa Nur Çetinkaya
Nisa Nur Tezcan
Rana Çeker
Yağmur Metin
Yiğit Efe Uysal


Not: Dereceye giren öğrenciler alfabetik olarak verilmiştir. Ödül alan öğrenciler 25 Mayıs'taki ödül töreninde açıklanacaktır.


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL