Haber ve Etkinlikler

6. d'MUN KONFERANSI KIBRIS'TA GERÇEKLEŞTİRİLDİ!

260 lise öğrencimizin katılımı ile 21-23 Aralık 2013 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde gerçekleştirdiğimiz 6. d’MUN konferansını başarıyla tamamladık.

ETİKETLER : Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti , d'MUN , Kıbrıs , Konferans
Katılan tüm İngilizce öğretmenlerimize ve öğrencilerimize,Organizasyon takımımız ve komite başkanlarımıza, Kuzey Kıbrıs Doğa Okulu kampüsünün değerli öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.Komitelerin sonunda “Best delegate” ve “Outstanding delegate” sertifikalarının verildiği öğrencilerimiz:

1.Komite ECOSOC

Chair: Zeeshan Panjwani

Deputy Chair: Ayşegül Gazioğlu

Best Delegate”: BERKAY CAN AKAN (ELAZIĞ DOĞA KOLEJİ) “Outstanding Delegate”: İLAYDA TUANA ÇETİN (ANTALYA DOĞA KOLEJİ)DEFNE YALUĞ ( ANKARA ÇANKAYA DOĞA KOLEJİ)                                              

2.Komite UNSC

Chair: Ali Zain Kara

Deputy Chair: Tuana Sarıaydın

Best Delegate”: MİRAY KARADUMAN ( ANKARA ÇUKURAMBAR DOĞA KOLEJİ) “Outstanding Delegate”: MELODİ EVLİYA (ANKARA ÇANKAYA DOĞA KOLEJİ)               SELEN ŞİMŞEK (MANİSA DOĞA KOLEJİ)         

 3.Komite SOCHUM

Chair: Carla Calvo

Deputy Chair: Rafig Aliyev

 “Best Delegate”: NİLÜFER SATAR ( ADANA DOĞA KOLEJİ) “Outstanding Delegate”: YONCA YILMAZ (ADANA DOĞA KOLEJİ)CENK AKSÖZ ( BAHÇEŞEHİR DOĞA KOLEJİ)YUSUF KURAMA ( ÇAMLICA DOĞA KOLEJİ)

4.Komite SPECPOL

Chair: Kemal Bora Aydeniz

Deputy Chair: Ayça Cesur

Best Delegate”: EREN ŞİMŞEK (ANKARA ÇUKURAMBAR DOĞA KOLEJİ) “Outstanding Delegate”: CEYDA TUNCEL ( HALKALI DOĞA KOLEJİ)BORA ULU (ANKARA ÇANKAYA DOĞA KOLEJİ)

5.Komite DISEC

Chair: Miriam Juan-Torres Gonzales

Deputy Chair: Janberk Nak

Best Delegate”: HAKAN KAPLAN (ANKARA ÇUKURAMBAR DOĞA KOLEJİ)“Outstanding Delegate”: ÇİĞDEM HARMAN (ADANA DOĞA KOLEJİ)MUSTAFA EMİR GÖRBİL ( ANKARA ÇANKAYA DOĞA KOLEJİ)UTKUCAN KELEŞ (ANKARA ÇUKURAMBAR DOĞA KOLEJİ)                          

6.Komite UNHRC

Chair: Aleksandra Semerjak

Deputy Chair: Emil Ahmadov

Best Delegate”: EFE CAN ERBUDAK (AYDIN DOĞA KOLEJİ) “Outstanding Delegate”: ONAT YARKIN DİKKATLİ (ANKARA ÇANKAYA DOĞA KOLEJİ)ZEYNEP DİCLE AKSU (ANKARA ÇUKURAMBAR DOĞA KOLEJİ)DENİZ GÜLBAHARLI ( CEVİZLİBAĞ DOĞA KOLEJİ)                                  

Videoları izlemek için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz...

Create your own imagination

Opening ceremony

Closing ceremony

 

İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL