Haber ve Etkinlikler

6. YENİ NESİL EĞİTİM KONFERANSI'NDA KAZANAN PROJELER BELLİ OLDU

6. Yeni Nesil Eğitim Konferansında sunum yapmaya hak kazanan projeler belli oldu! İzleyici başvurusu 31 Mart'a kadar devam ediyor!

ETİKETLER : eğitimde değişim hareketi , yeni nesil eğitim , vitamin eğitim , eğitim projesi , Doğa Okulu projeleri

Yeni Nesil Eğitim anlayışını geliştirmek ve desteklemek için Doğa Okulları, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Vitamin Eğitim işbirliği ile organize edilen Eğitimde Değişim Hareketi, geleneksel eğitim anlayışının yerini yeni nesil eğitime bırakması için eğitimcileri, sivil toplum kuruluşlarını, eğitim kurumlarını ve eğitim yöneticilerini bir araya getiriyor.


2015 Yeni Nesil Eğitim Konferansı’ndan aldığımız güç ve heyecanla bu yıl ki konferansımızda sunum yapmaya hak kazanan projeler belli oldu. Detaylı bilgi için tıklayınız...

2016 Konferans Takvimi

  • Başvuruların Başlaması: 2 Kasım 2015
  • Son Başvuru Tarihi:  4 Mart 2016
  • Başvuru Sonuçlarının Açıklanması: 19 Mart 2016
  • İzleyici Başvurularının Sona Ermesi: 31 Mart 2016
  • 6. Yeni Nesil Eğitim Konferansı: 2 Nisan 2016


Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız...

Yaratıcı ve yenilikçi proje sunumlarının ve alanında uzman eğitimciler tarafından düzenlenecek olan çalıştayların yer alacağı 6. Yeni Nesil Eğitim Konferansı'nda tüm eğitim gönüllülerini, akademisyenlerimizi  ve öğretmenlerimizi aramızda görmekten onur duyarız.


Siz de Eğitimde Değişim Hareketi’nin bir parçası olun!

6. Yeni Nesil Eğitim Konferansı
Tarih: 2 Nisan 2016 Cumartesi
Yer: Doğa Okulları Acıbadem Bilim Kampüsü

“Benim projem de Eğitimde Değişim Hareketi’ni başlatarak Yeni Nesil Eğitim Konferansı’nda yer almalı!” diyen tüm katılımcılarla, 2 Nisan 2016 tarihinde Doğa Okulları Acıbadem Bilim Kampüsü’nde buluşmayı diliyoruz.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL