Haber ve Etkinlikler

8. d’MUN JUNIOR KONFERANSI İÇİN HEYECANLIYIZ!

Öğrencilerimizin güncel dünya meseleleri araştırarak bilgi sahibi olmalarını ve İngilizce tartışarak güncel meselelere çözümler bulmalarını sağlamak amacıyla her dönem düzenlenen Doğa Koleji Model United Nations (d’MUN) Konferanslarının sonuncusu 29 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında Antalya'da...

ETİKETLER : d'MUN , konferans , Antalya , İngilizce eğitimi , Birleşmiş Milletler , Doga Koleji MUN Topluluğu , birleşmiş milletler simülasyonu


Öğrencilerin küçük yaşta dünya meselelerine bakış açışı kazandırılması, farklı konularda tartışma ve eleştirel düşünce becerilerinin geliştirilmesi fırsatının sunulması amacıyla Model Birleşmiş Milletler Konferansları, dünyanın pek çok ülkesinde öğretim programlarının bir parçası olarak benimsenmiştir.

2016-2017 akademik dönemin son konferansı olan 8. d’MUN Junior Konferansı, 29 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında 450 delegasyon, 45 gözlemci, 30 komite başkan ve yardımcısı ve 40 kişilik organizasyon takımı ile Antalya’da gerçekleştirilecek. Öğrencilerimiz kampüslerdeki MUN Advisor (Danışman) öğretmenleri ile konferans hazırlıklarını sürdürüyorlar. Konferans sonunda delegelerimizin aldığı d’MUN  “Pearson Assured” onaylı sertifikalar dünya çapında geçerli. Bu sayede öğrencilerimiz MUN delegesi, komite başkanı ve başkan yardımcısı olarak yaşıtlarından bir adım önde olacaklar. 

Komitelerin kapanış seremonisinde açıklanacak olan “Best Delegate” ve “Outstanding Delegate”  ödülleri yanı sıra “Honourable Delegate” ve “Best Position Paper“ ödülleri kazanacak delegeleri merakla bekliyoruz. 

8.d’MUN Junior Konferansına katılacak Doğa Koleji ortaokul öğrencilerine başarılar diliyoruz. 


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL