Haber ve Etkinlikler

9. d’MUN KONFERANSI BOLU'DA YAPILDI

2014-2015 akademik yılının ikinci d’MUN Konferansı Bolu Abant’ta 15-17 Mart 2015 tarihinde başarıyla gerçekleştirildi.

ETİKETLER : d'MUN , konferans , Bolu , İngilizce , Abant , Birleşmiş Milletler , Doga Koleji MUN Topluluğu

Doğa Koleji'nin MUN klasiği d'MUN konferansları tüm hızıyla devam ediyor. 2014-2015 akademik yılının ikinci d’MUN Konferansı Bolu Abant’ta 15-17 Mart 2015 tarihinde başarıyla gerçekleştirildi. Doğa Koleji’nin farklı kampüslerinden konferansa katılan lise öğrencileri Birleşmiş Milletler oturumlarını canlandırmak üzere bir araya geldi. 


İngilizce bölümü olarak dünyadaki olaylara karşı kayıtsız kalmayan, kendini geliştiren, düşünen ve üreten bireyler yetiştirdiğimizi görmek bizlere gurur vermeye devam ediyor. İşte konferansın en iyileri;

DISEC

 Komite Başkanı: Zeeshan Panjwani 
Komite Başkan Yardımcısı : Selin Örücü- Ataşehir Doğa Koleji
EN İYİ DELEGE - Çağrı Demirel - Yakacık Doğa Koleji 
ÖNE ÇIKAN DELEGELER
Tolga Devrim Soyselçuk - Hadımköy Doğa Koleji
Batu Soysal – Ataşehir 2 Doğa Koleji 
EN İYİ “POSITION PAPER”
Behçet Özgür Çalışıcan - Hadımköy Doğa Koleji 

UNHCR 

Komite Başkanı: Edwin O’Connell
Komite Başkan Yardımcısı: Deniz Gülbaharlı - Cevizlibağ Doğa Koleji

EN İYİ DELEGE        
Sean İnanç – Ataşehir 2 Doğa Koleji
ÖNE ÇIKAN DELEGELER
İhsan Ufuk Dede - Kocaeli Doğa Koleji
Osman Sarı - Kocaeli Doğa Koleji
EN İYİ “POSITION PAPER”
Simay Sunarel - İzmir Doğa Koleji

SOCHUM 

Komite Başkanı: Kathie Van Bronckhorst 
Komite Başkan Yardımcısı: Kutay Yarımbaş – Ataşehir 2 Doğa Koleji

EN İYİ DELEGE        
Alperen Çakır - Ataşehir  Doğa Koleji
ÖNE ÇIKAN DELEGELER
Ecem Nur Balcı - Tuzla Doğa Koleji
Özlem Sayıldı - Acıbadem Doğa Koleji
EN İYİ “POSITION PAPER”
Aybike Begüm Çetinler – Ataşehir 2 Doğa Koleji


UNHCR 

Komite Başkanı:  Aleksandra Semeriak 
Komite Başkan Yardımcısı: Doğa Güler – Ankara İncek Doğa Koleji

EN İYİ DELEGE         
Onat Yarkın Dikkatli – Ankara İncek Doğa Koleji
ÖNE ÇIKAN DELEGELER
Aleyna Karabağlı – Ataşehir 2 Doğa Koleji
Orhan Arda Aykanat - Samsun Doğa Koleji
EN İYİ “POSITION PAPER”
Mehmet Kerem Elender – Bostancı Doğa Koleji

İTÜ ETA VAKFI DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL