Haber ve Etkinlikler

ALİ KIRCA İLE "MÜNAZARA MEYDANI" FİNALİ

Doğa Koleji, öğrencilerinin eğitimine sosyal ve kültürel gelişimine olanak sağlayan vizyon projelerine devam ediyor. Gelenekselleşen "Münazara Meydanı" yarışmasının finalinde başarılı sunucu ve moderatör Ali Kırca yine öğrencilerimizi yalnız bırakmadı.

ETİKETLER : ali kırca , münazara meydanı , münazara , türkçe , acıbadem doğa , ortaokul eğitimi , türkçe eğitimi

Doğa Koleji ortaokul öğrencileri eylül ayından nisan ayına kadar münazara çalışmaları yaparak büyük finale hazırlandılar. Kampüslerdeki tüm beşinci sınıf öğrencileri sırasıyla sınıf ve okul arkadaşlarıyla yarıştı. 50 kampüsten seçilen birer öğrenci 24 Nisan Salı günü uzun yıllar Siyaset Meydanı’nı yöneten başarılı moderatör Ali Kırca yönetimde Münazara Meydanı Finali’nde yarıştı.


Acıbadem kampüsünde gerçekleşen "Münazara Meydanı"nın bu yılki final konusu köy hayatının mı yoksa şehir hayatının mı daha iyi olduğuydu. Münazara Meydanı finalinde öğrenciler okullarını temsil ederek konularını en iyi şekilde savundu. Final turnuvasının sonunda Ali Kırca, öğrencilerimizi kendilerini çok iyi ifade ettikleri, akıcı bir şekilde konuştukları için tebrik etti ve öğrencilerimize tek tek başarı madalyası taktı. Doğa Koleji Türkçe Bölüm Başkanı Hurihan Yıldırm ise öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ederek başarı sertifikalarını verdi. Ali Kırca ise büyük finalden sonra öğrencilerimizle güncel konular ve eğitim üzerine sohbet etti. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL