Haber ve Etkinlikler

BATMAN SATRANÇ SPORCULARIMIZDAN 3 KATEGORİ, 3 KUPA

Satrançta il başarıları gelmeye devam ediyor.

ETİKETLER : satranç eğitimi , satranç şampiyonası , başarı , beyhan somalı , türkiye satranç şampiyonası , doğa okulları başarı , batman doğa

Batman genelinde yapılan 2017 Okul Sporları Satranç Turnuvası, Gençlik hizmetleri, Spor İl Müdürlüğü ve Batman Satranç İl Temsilciliği'nin işbirliği ile düzenlendi. Minikler, küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisi olmak üzere 4 kategoride, kız ve genel olmak üzere iki grupta oynanan müsabakalara Doğa Okulları Batman Kampüsü tüm kategorilerde katılım sağladı. Gençler ve yıldızlar kategorileri 18 Şubat'ta gerçekleşmiş olup, gençlerde 15 okul, yıldızlarda ise 12 okul katıldı. Kampüsümüz yıldız kız ve genç kızlarda 3.'lük elde ederek 2 kupa kazandı. 25 Şubat tarihinde gerçekleştirilen minikler ve küçükler kategorisinde miniklerde 12 okul küçüklerde 16 okul katıldı. 

Yıldız kız ve Genç kızlarda 3.lük elde ederek 2 kupanın ardından Minik genel kategorisinde de 3.lük elde eden Batman satranç sporcularımız 3 kategoride 3 kupa kazanarak başarılarına yeni başarılar kattılar. Öğrencilerimiz ve satranç öğretmenimiz Haluk Çetin’i kutlar, başarılarının devamın dileriz.


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL