Haber ve Etkinlikler

BEYKOZ KAMPÜSÜNDE YILIN İLK KAMP ATEŞİ YANDI!

Eğitim lideri Doğa Koleji, çeşitli sektörlerden iş birliği yaptığı seçkin markaların çalışanlarıyla Beykoz Çadır Kampı’nda bir kez daha buluştu.

ETİKETLER : çadır kampı , beykoz doğa kampüsü , aile etkinlikleri , doğa yürüyüşü , kamp etkinlikleri , doğa yürüyüşü , water ball , beykoz etkinlik

Doğa Koleji Beykoz Kampüsü'nün muhteşem doğasında gerçekleşen geleneksel çadır kampı, bu kez ülkenin önde gelen markalarının katılımıyla dördüncü kez gerçekleşti. 5 Mayıs tarihinde düzenlenen kamp programında aileler çocuklarıyla beraber muhteşem bir doğa deneyimi yaşadı. 5 Mayıs'ta katılımcıların çadırlarını kurup doğa yürüyüşleriyle başlayan Doğa Koleji Çadır Kampı programında; annelerin, babaların ve çocukların ayrı ayrı katıldığı çuval yarışları, ip çekme, zumba, yüz boyama, treking, sanat atölyeleri gibi çok çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Geyikleri, tavşanları, atları develeri, devekuşlarını seven çocuklar doğayı Doğa'nın içinde yaşayarak tanıma şansı buldular.  Akşam ise barbekü partisiyle yılın ilk kamp ateşi yandı ve çocuklar açık havada patlamış mısır eşliğinde sinema keyfi yaşadılar. Kamp gecesi ailelerin çadırlarına yerleşmeleriyle son buldu.    


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL