Haber ve Etkinlikler

BİLİŞİM VE TEKNOLOJİYE DAİR HER ŞEY BU YAYINDA

Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Direktörümüz Hakan İnanır, Bilişim Haftası'na özel bir yayında sektörün önemli isimleriyle bir araya geliyor.

ETİKETLER : hakan inanır , bilişim haftası , eğitim teknolojileri , canlı yayın , murat zeren , bilal genç , begim başlıgil , canlı seminer , doğatech

Mayıs ayının ilk haftası olarak belirlenen Bilişim Haftası'na özel bir canlı yayınla öğrencilerimiz ve velilerimizle buluşuyoruz. Doğa Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Direktörümüz Hakan İnanır; Zorlu Holding Bilgi Teknolojileri Grubu Başkanı Murat Zeren, CarrefourSA CTO'su Bilal Genç, Bulutistan CEO'su Begim Başlıgil'i canlı yayında ağırlayacak. Yayında günümüz teknolojileri, eğitim sektöründeki bilişim kullanımı, bilişimde iş birliği, bulut bilişim, uzaktan eğitim ve teknolojinin hızı tartışılırken konuklarımız, öğrenciler için bilişimin insanlığa ekonomik, toplumsal ve kültürel katkılarına da değinecek. 

5 Mayıs Salı günü saat 17.00'de gerçekleşecek canlı yayın Doğa Koleji YouTube ve Facebook hesaplarından ve web sitemizden izlenebilecek.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL