Haber ve Etkinlikler

BU KIŞ BENİ SEN GİYDİR - 7

Liderlik akademileri gerçekleştirecekleri “Bu Kış Beni Sen Giydir” sosyal sorumluluk projesinin 7.si ile yine Türkiye'nin dört bir tarafına yardım eli uzatmaya hazırlanıyor.


Doğa Koleji Liderlik Akademisi öğrencileri bu yıl 7.sını gerçekleştirecekleri “Bu Kış Beni Sen Giydir” isimli sosyal sorumluluk projesi için yine çok heyecanlı! Eğitim hayatını güç şartlarda sürdüren çocuklar için önemli bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçirmeye hazırlanan Doğa Koleji t-MBA Liderlik Akademileri,  bu proje ile dar gelirli öğrenci kardeşlerini kış aylarında üşümemeleri için baştan ayağı giydirmeye hazırlanıyor.  

“Okula sıcacık ayakkabılar, kazaklar ve montlarla gitmek onlarında hakkı” diyen Liderlik Akademisi öğrencileri yüzünü hiç görmediğin kardeşlerine yardım eli uzatmak için sen de kampanyaya katıl çağrısında bulunuyor ve tüm okul arkadaşlarını, iş insanlarını projelerine destek vermeye davet ediyor. Öğrencilerimiz bu kış 1 Kasım - 30 Kasım tarihleri arasında minik kalpler için seferber olacak. Proje başladığı günden itibaren yaklaşık 60.000 ihtiyaçlı öğrenciyi baştan ayağa giydiren öğrencilerimiz projenin her aşamasını kendileri gerçekleştiriyor. Ülke çapında bilinir hale gelen projeye Türkiye’nin dört bir tarafından talep yağarken öğrencilerimiz projenin kitlelere ulaşması konusunda sosyal medyayı aktif şekilde kullanarak sponsor görüşmelerine de yoğun mesai ayırıyor.

Sosyal Sorumluluk Projeleri İle Duyarlı ve Vicdanlı Bireyler Yetiştiriyoruz!

Doğa Koleji akademik başarıyla yetinmeyip öğrencilerinin yaşadığı ülkeye, topluma duyarlı bireyler olarak yetişmesine büyük önem veriyor. Bu amaçla öğrencilerinin sosyal sorumluluk projelerinde yer almalarını teşvik ediyor. Liderlik Akademileri önderliğinde tüm öğrencilerin katılımı ile “Bu Kış Beni Sen Giydir 7” projesini gerçekleştirmeye hazırlanan öğrenciler, binlerce dar gelirli öğrenci arkadaşına soğuk kış aylarında sıcak bir el uzatmak için çalışmalara başladı. Kasım ayı boyunca temin edecekleri kıyafetleri ihtiyaçlı devlet okulu öğrencilerine yine kendi elleri ile hediye etmek için büyük bir kampanya başlattı. Liderlik akademileri bu anlamlı proje için çeşitli ilçe belediyeleri, kaymakamlıklar ve iş insanları ile görüşmeye başladı.

Öğrencilerimize anlamlı projeleri için başarılar diliyoruz.  

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL