Haber ve Etkinlikler

ÇÖPS ÇETESİ MATRAK MÜZİKAL FORUM İSTANBUL’DA!

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çocukların hayran olduğu Çöps Çetesi'nin, eğitici ve eğlenceli etkinliklerinden oluşan Matrak Müzikal'i Doğa Okulu sponsorluğunda Forum İstanbul’da...

ETİKETLER : çöps çetesi , etkinlik , forum istanbul , mavi sinek , geri dönüşüm , sertifika , maskot , müzikal , tiyatro , eğlence

2 – 3 Mayıs tarihinde  Forum İstanbul’da yapılacak olan Matrak Müzikal; müzikli, interaktif, eğitici ve eğlenceli bir tiyatro gösterisi. Tüm dünyada ilk kez Türkiye’de sahne alacak olan Matrak Müzikal ile çocuklar ellerinden düşürmedikleri Çöps Çetesi’ni sahnede izlerken hem fantastik bir yolculuğa çıkacaklar hem de interaktif olma özelliğiyle eğlenirken öğrenecekler. Oyun çocuklara çevre ve geri dönüşüm bilincini aşılama özelliği ile Forum İstanbul’da yerini alacak!

İlk AVM gösterimi Forum İstanbul’da yapılacak olan Çöps Çetesi Matrak Müzikal ile çocuklar kendilerini fantastik bir dünyada hissederken, hayal güçlerini sınırsız olarak kullanacakları bir yolculukta yerlerini alacaklar. Müzikal, interaktif olma özelliği ile de çocukları oyunun içine dahil edecek. Çocuk gelişimi uzmanları tarafından çevre bilinci, geri dönüşümün önemi, arkadaşlığın önemi gibi 3-11 yaş grubu çocuklar için temel eğitici kavramlar üzerine kurgulanan Matrak Müzikal’de çocuklar Çöps Çetesi üyeleri ile birlikte fantastik bir dünyanın parçası olarak öğrenecekler.


Tüm çocukların hayran olduğu ve Türkiye dağıtımı Giochi Preziosi tarafından yapılan Çöps Çetesi oyuncakları Matrak Müzikal’de hayat bulacak. Yapımını daha önce tüm Çöps Çetesi etkinliklerinin de yaratıcısı olan Armon Event Operations’ın üstlendiği Matrak Müzikal’de, Kızıl Kurtçuk, Mavi Sinek, Kurtlu Elma, Vıcık Sakız ve Vıcık Ekran sürprizlerle dolu bir hikayeyi sahnelere taşıyacak.


Etkinlik bununla da sınırlı değil! Doğa Koleji etkinlik alanında Çöps'lerin en çok sevilen karakteri Mavi Sinek’i kendi elleriyle yapan çocuklar; kağıt ve plastik malzemeler kullanarak kendi Çöps karakterlerini yaratacak. Çocuklar, eğlenirken hem de geri dönüşüm öğrenecekler. Mavi Sinek maskotu atölyeler sırasında çocuklara eşlik edecek.

Tarih: 02-03 Mayıs 2015
Yer: Forum İstanbul AVM / Bayrampaşa

Not: Etkinlik sonunda katılımcılara kendi yarattıkları Mavi Sinek Çöps ve Geri Dönüşüm Sertifikası verilecektir.


ÇÖPS ÇETESİ FORUM İSTANBUL’DA ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR!


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL