Haber ve Etkinlikler

DAĞCI VE EĞİTMEN SERDAR KILIÇ DÜZCE KAMPÜSÜ ÖĞRENCİLERİYLE SÖYLEŞİDE BİR ARAYA GELDİ

Gerçek bir doğa insanı; İçimdeki Doğa, Doğadaki İnsan ve Doğada Tek Başına adlı programların yapımcısı ve aynı zamanda Spor Eğitmeni olan Serdar Kılıç, düzenlenen söyleşide deneyimlerini Doğa Okulları Düzce Kampüsü Öğrencilerine aktardı.

ETİKETLER : serdar kılıç , eğitmen , spor , dağcı , tv yapımcısı , egemen konferans salonu , söyleşi , doğadaki insan , doğada tek başına

Hayatının üçte birini doğal hayatta geçiren Kılıç'ın doğanın insana kazandırdıklarını anlattığı söyleşiyi öğrenciler pür dikkat dinledi. Egemen Konferans Salonu'nda düzenlenen söyleşi öncesi öğrenciler, Kılıç’la özel bir röportaj yaptı. Röportajın ardından Serdar Kılıç, doğal yaşama dair bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Doğaya olan sevgisinin çocukluk yıllarına kadar uzandığını belirterek söyleşiye başlayan Kılıç, zorlu koşullardaki yaşama becerilerini, atalarının doğadaki yaşama sanatı üzerine yaptığı araştırmaları ve araştırma amaçlı gittiği yerler sayesinde kazandığı deneyimleri anlattı. Öğrenciler, dikkat ve büyük beğeniyle dinlendikleri Kılıç’a doğaya ilişkin merak ettiklerini sorma fırsatı yakaladı. Öğrencilerin ilgiyle dinledikleri söyleşide Kılıç, öğrencilerin hayatlarına yeni bir bakışı açısı kazandıracak birçok önemli bilgi ve mesajı tüm samimiyetiyle aktardı.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL