Haber ve Etkinlikler

DERSHANESİZ DÖNEMİN DOĞA FORMÜLÜ

YGS/LYS sınavlarında yakaladığı başarıları geleneksel hale getiren Doğa Okulları, dershanesiz döneme de iddialı bir başlangıç yaptı.

ETİKETLER : doğa anadolu liseleri , lise yaz kampı , lys hazırlık , ygs hazırlık , üniversite hazırlık programı

Dijital Asistan, online ödev sistemi ve haftanın 6 günü eğitimle kapsamlı bir program oluşturan Doğa Okulları, öğrencilerini vakit kaybetmeden sınavlara hazırlamaya başladı. 12. Sınıf öğrencileri, 1 Eylül Salı günü itibariyle başlayan ‘’YGS/ LYS Hazırlık Eğitimi’’ ile eğitim dönemi boyunca sınavlara kadar toplam bin saatlik eğitim alacak.


YGS/LYS’de öğrencilerinin her yıl gösterdiği üstün başarılarla adından söz ettiren Doğa Okulları, dershanesiz yeni eğitim döneminde, öğrencilerini sınavlara eksiksiz hazırlıyor. Doğu Okulları YGS/LYS Hazırlık Eğitimi, 1 Eylül Salı günü başladı.

Doğa Anadolu Liseleri'nin ayrıcalıklı eğitimiyle tanışmak için tıklayınız...


Öğrenciler, YGS/LYS hazırlığı için başka adres aramayacak.


Bu program sayesinde öğrencilerin YGS/LYS hazırlığı için kendi okulları dışında herhangi bir çözüm arayışı içinde olmalarına gerek kalmayacak. Hazırlık dönemi boyunca başarısı düzenli olarak takip edilen öğrencilerin, ayrıca Türkiye genelindeki başarı sıralaması da tespit edilecek. Sınav maratonu için 35 yıllık dershane deneyimi olan bir ekiple çalışan Doğa Okulları, haftada 6 gün çok kapsamlı bir eğitim verecek. Etüt derslerinin yanı sıra öğrencilerin eksiklerini belirleyen dijital asistan ve online ödev sisteminin desteği ile sınavlara kadar toplam bin saatlik Hazırlık Eğitimi gerçekleştirilecek. YGS/LYS Hazırlık Eğitimi’nin ilk etabı 3 hafta sürecek. 12. Sınıf öğrencileri, günde 6 saat ve toplamda 90 saat eğitim alarak, ilk etapta tüm hazırlık dönemi için sağlam bir temel kurmuş olacak. Öğrencilerin 3 hafta sonunda geldikleri aşama, 18 Eylül’de düzenlenecek sınavla da test edilecek.


Özel Eğitmenler Eşliğinde Hazırlık


Doğa Okulları, hazırlık sürecinin en önemli unsurlarından olan eğitim materyallerinin içeriğine özel bir önem verdi. Tüm içeriğin, özellikle yaprak testler ve deneme sınav sorularının YGS/LYS’den çıkan sorularla tamamen uyumlu olması sağlandı. 11. sınıflara yönelik 9 ve 12. sınıflara yönelik 35 deneme sınavı hazırlandı. Doğa Okulları’nda ayrıca, sadece 11. ve 12. Sınıflardan sorumlu olacak özel birimler de kuruldu. Bu birimlerdeki eğitmenlerden oluşacak koçlar, öğrencilerin sınavlarla ilgili her türlü sorunları ile titizlikle ilgilenecek. Öğrenci koçları, konuyu öğrenmede güçlük yaşama, motivasyon eksikliği, sınav kaygısı gibi temel sorunlara çözüm bulurken, her bir öğrencinin bireysel başarısını da takip ediliyor olacak. Öğrenciler, YGS/LYS sınavları için hem bilgi olarak donanımlı, hem de psikolojik olarak hazır hale gelecek.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL