Haber ve Etkinlikler

DOĞA & BİLGİ KİTAP FUARI

İstanbul Bilgi Üniversitesinde 23- 25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen fuar; birbirinden değerli yayınevlerini, yazarları ve okurları ağırladı, kültür etkinlikleri ve imza günlerine ev sahipliği yaptı.


Doğa & Bilgi iş birliğiyle edebî eserlerden bilimsel kitaplara, çocuk kitaplarından popüler kültür eserlerine kadar farklı kategorilerde zengin içeriklerin sergileneceği fuarda kitapseverler, birçok yayınevini bir arada bulacak ve sevdikleri yazarlarla tanışma fırsatı buldu. Kitap fuarı, kitapseverlere geniş kitap yelpazesi sunmakla kalmayacak; aynı zamanda yazarlarla buluşma, imza günleri, söyleşi ve daha pek çok etkinlikle dolu bir program sundu. Fuar ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerine hitap eden zengin içeriğiyle dikkat çekti.

Kitabın Büyülü Dünyasına Yolculuk!
Bu yıl ilki gerçekleştirilen fuar, okuma tutkunlarını bir araya getirdi. Bilim kurgu türü romanlarıyla tanınan ve kitabından uyarlanan Netflix yapımı "seçilmiş kişi" anlatısı Kübra’nın yazarı Afşin Kum, fuarda kitapseverlerle buluştu. Türk Dili ve Edebiyatında halk bilimi alanının duayen isimlerinden Prof. Dr. Muharrem Kaya, öğrencilerimizle bir araya gelerek söyleşi gerçekleştirdi. 

 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL