Haber ve Etkinlikler

DOĞA'DA GELENEKSEL ÇADIR KAMPI DEVAM EDİYOR

Doğa Koleji, eğitim sektöründeki öncülüğünün yanı sıra doğayı yaşamak ve yaşatmak konusundaki felsefesini iş birliği içinde olduğu kurumlarla sürdürüyor.

ETİKETLER : çadır kampı , beykoz doğa , kurumsal etkinlik , beykoz kampı

Eğitimin lideri Doğa Koleji, çeşitli sektörlerde iş birliği içinde olduğu ülkenin önde gelen firmalarının çalışanlarıyla ve çocuklarla Geleneksel Beykoz Çadır Kampı’nda buluştu. 


14 Temmuz, 21 Temmuz ve 28 Temmuz tarihlerinde eğitim vadisi Doğa Koleji Beykoz Kampüsü'nün muhteşem doğasında, ormanın içinde yaklaşık 300 kişiyle gerçekleşen etkinliğe ebeveynlerin ve çocukların ilgisi yine yoğundu.

Etkinlik, kamp alanına çadırların kurulmasıyla başladı. Tüm katılımcılarımız, çadırlarını kurup doğa yürüyüşüne başladıkları an bambaşka bir dünyaya açılan kapıdan girdiklerini anlamışlardı. Doğa yürüyüşünde engebeli arazide dikkatli olmayı ve keşfetme duygusunu algıladılar. Göletteki balıklara ekmek atıp; geyikleri, develeri, devekuşlarını izleyen çocuklar doğayı Doğa Koleji Beykoz Kampüsü’nün içinde yaşayarak tanıma şansı buldular.


Etkinlikler, yarışmalar, zumba derken acıkan misafirlerimiz barbekü partisiyle hep birlikte yemek yemenin, birlikte olmanın tadını çıkarttılar. Kampların vazgeçilmezi kamp ateşinin yanmasıyla devam eden gecede açık hava sinemasını seyreden çocuklar,  hafızlarından silinmeyecek bir maceranın tatlı yorgunluğu içinde çadırlarında uykuya daldılar. 

Doğa Koleji olarak, çocuklara hayata dair ilk bilgileri sadece okuyarak değil yaşatarak vermenin önemini biliyoruz ve kurumsal işbirliklerimizi de bu yönde geliştirmeye devam ediyoruz.

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL