Haber ve Etkinlikler

DOĞA'DA KARNE COŞKUSU

Yeni eğitim yılında 20. yaşını kutlayacak olan Doğa Kolejinde on binlerce öğrenci, karne ziliyle birlikte 3 aylık yaz tatiline başladı. Tüm öğrencilerimize sağlıklı ve keyifli bir yaz tatili diliyoruz.


2021-2022 eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle 18 milyon öğrenci karnelerini alarak yaz tatiline başladı. Pandemi sürecinde yaklaşık 1 buçuk yılı uzaktan eğitimle geçiren öğrenciler 2021-2022 eğitim dönemini yüz yüze eğitimle tamamladı. Doğa'da ise anaokulundan liseye binlerce öğrenci karne coşkusunu kampüslerinde doyasıya yaşadı. 
 
Doğalı öğrenciler her yıl olduğu gibi bu yıl da hem ailelerini hem de okullarını gururlandıran başarılara imza attılar. Genel Müdürümüz Enis Eryaman öğrencilere ve öğretmenlere “iyi tatiller” diledi. Her öğrencinin tatil dönemini heyecanla beklediğine ve tatili hak ettiğine belirten Eryaman,  ‘Doğa Kolejinde bu yıl da akademik bilgilerimize yenilerini ekledik, pek çok başarıya imza attık. Yaz tatilini verimli ve keyifli geçirmek, hem öğrencilerin hem öğretmenlerin motivasyonunu artıracaktır. Bizler Can Eğitim Grubu çatısı altında yeni yapılanmamızı tamamlayacak, 20. eğitim yılımız olan 2022-2023 dönemine daha güçlü başlayacağız.” dedi. 
DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL