Haber ve Etkinlikler

"DOĞA İÇİN PEDAL ÇEVİR" PROJESİ 4 YAŞINDA

Doğa Koleji Bursa Özlüce Kampüsü Rehberlik Birimi ve Ortaokul Meclisi, Bursa genelinde dev projelere imza atıyor.

ETİKETLER : doğa için pedal çevir , proje , sosyal sorumluluk , öğrenci meclisi , rehberlik birimi , bursa , özlüce doğa koleji , bisiklet

Bursa ÖzlüceKampüsü Öğrenci Meclisi, 5 Mayıs Cumartesi günü "Doğa İçin Pedal Çevir" projesinin 4.sü ile yine tüm bisiklet ve doğa severleri bir araya getiriyor. Kampüsün açılışından itibaren her yıl farklı dernek ve kurumlarla iş birliği halinde düzenlenen Pedal Çevir Projesi, Bursa’da geleneksel hale geliyor. Projeye destek veren tüm doğa severler Bursa Özlüce Kampüsü’nde toplanarak Uludağ Üniversitesi’ne kadar pedal çevirecekler. Proje kapsamında katılımcılar Uludağ Üniversitesi'nde kahvaltı yapılarak geri döneceklerdir. 


Bu sene Yeşilay Bursa Şubesi ile işbirliği halinde tüm bisiklet severler bu proje ile bağımlılıklara karşı pedallıyoruz sloganı ile yola çıkıyor. Nilüfer Belediyesi, Bursa Yeşilay Şubesi,Doğa Koleji, Bursa Bisiklet İl Temsilciliği ve Bursa Bisiklet Kulüplerinin destek verdiği projede; sizi de “Bağımlılıklara Karşı Pedal Çevir”meye davet ediyoruz.


Haydi, gel, sen de pedalla!

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL