Haber ve Etkinlikler

DOĞA İÇİN PEDAL ÇEVİR" PROJESİ 5.YILINDA

Doğa Koleji Bursa Özlüce Kampüsü Öğrenci Meclisi, Bursa genelinde düzenledikleri geleneksel "Doğa İçin Pedal Çevir"projesinin 5. yaşını kutluyorlar.

ETİKETLER : doğa için pedal çevir , proje , sosyal sorumluluk , öğrenci meclisi , rehberlik birimi , bursa , özlüce doğa koleji , Bursa , Yeşilay , Nilüfer Belediyesi , engelliler , bisi

Bursa Özlüce Kampüsü Öğrenci Meclisi her yıl belirledikleri farkındalık konularında bisiklet turu düzenleyerek farkındalık yaratıyorlar,.5.yılında pedallar  “Engellilere Umut Olmak için Pedallıyoruz” sloganıyla çevrilecek. Doğa Koleji 4 Mayıs Cumartesi günü "Doğa İçin Pedal Çevir" projesinin 5.si ile yine tüm bisiklet ve doğa severleri bir araya getiriyor. Kampüsün açılışından itibaren her yıl farklı dernek ve kurumlarla iş birliği halinde düzenlenen Pedal Çevir Projesi, Bursa’da geleneksel hale geldi. Projeye destek veren tüm doğa severler Bursa Özlüce Kampüsü’nde toplanarak Uludağ Üniversitesi’ne kadar pedal çevirecekler. Proje kapsamında katılımcılar Uludağ Üniversitesi'nde kahvaltı yapılarak geri döneceklerdir. 


Bu sene Umuda Adım Engelliler Derneği ve Yeşilay Bursa Şubesi ile işbirliği halinde tüm bisiklet severler bu proje ile Engellilere umut olmak adına yola çıkıyor. Nilüfer Belediyesi, Umuda Adım Engelliler Derneği , Nilüfer Belediyesi Kent Konseyi,Bursa Yeşilay Şubesi,Doğa Koleji, Bursa Bisiklet İl Temsilciliği ve Bursa Bisiklet Kulüplerinin destek verdiği projede; sizi de ““Engellilere Umut Olmak için Pedallamaya” davet ediyoruz.


Haydi, gel, sen de pedalla!

Tarih : 4 Mayıs 2019 Cumartesi
Toplanma Yeri: Özlüce Doğa Koleji Kampüsü
Hareket Saati: 09.45 
Varış noktası: Uludağ Üniversitesi
Dönüş Saati: 12.30


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL