Haber ve Etkinlikler

DOĞA KOLEJİ, 2018'DE YİNE CAPITAL500 LİSTESİNDEKİ TEK EĞİTİM KURUMU OLMAYI BAŞARDI

Capital Dergisi, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin sıralandığı 500 şirket listesini açıkladı. Doğa Koleji Capital500 sıralamasında 260. sırada yer alarak listeye giren tek eğitim kurumu oldu.

ETİKETLER : capital 500 , türkiyenin en başarılı şirketleri , capital 500 2018 , capital dergisi , ali rıza lüle , Başarılı şirketler


Capital500 sıralaması Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin sadece finansal sonuçlarını sıralamakla kalmadı. Araştırma, dev kuruluşların performanslarına farklı açılardan bakılmasına olanak sağlayan bilgiler de içeriyor. Eğitimin önde gelen kurumlardan olan Doğa Koleji ise listeye giren tek eğitim kurumu olmayı başardı.

Eğitimde yarattığı farklı konseptler ve kalitesiyle en çok tercih edilen özel okul olarak cirosunu artıran Doğa Kolejinin Türkiye’deki 500 şirket arasına girmesi Doğa Koleji çalışanlarını ve Genel Müdürü Ali Rıza Lüle’yi mutlu etti. 

Lüle, başarılarının arkasında yatan sebebi ise şöyle açıkladı; 

Eğitim sektörü en genel hattı ile birey yetiştirme olduğu için daha hassas bir konumdadır. Çünkü geleceği inşa etmekteyiz. Başarımızın en büyük sebebi ekip olabilmeyi başarabilmemizden kaynaklıdır. Akademik kadromuzdan, genel müdürlük çalışanlarımızdan tutun güvenliğe kadar herkes bir uyum ve öğrenci odaklı çalışmaktadır. Bütün olarak, birlikte düşünme becerisi yüksek bireylerin bir arada bulunduğu çalışma ortamlarında, güçlü bir sinerji yaratabilmek, şirketin geleceği açısından önemli kazanımlar ortaya koymaktadır. Bu durum en önemli avantajımızdır ve bize her daim katkı sağlamaktadır. Eğitim için ne yapabiliriz, öğrencilerimizin geleceğine ve dolayısıyla dünya geleceğine nasıl katkı sağlayacağımız her günümüzün en önemli konularındandır. Her gün bunu düşünerek çalışıp ürettiğimiz için de eğitim de fark yaratan konseptleri ortaya koymaktayız. İkinci bir husus ise genç bir çalışma ekibimizin olmasıdır. Şirket çalışma yaş ortalamamız 35’dir. Hem 21. yy’ın  teknolojisine hakim hem de tecrübeli bireylerle çalışmak bize katkı sağlamaktadır. Uluslararası vizyonla hareket ederek dünyaya entegre bireyler yetiştirmemiz de başarımızda önemlidir.” 


Capital500 2018

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL