Haber ve Etkinlikler

DOĞA KOLEJİ 23-26 KASIM TARİHLERİ ARASINDA KOCAELİ BİLİŞİM FUARI'NDA

Doğa Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Koordinatörlüğü, 23-26 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk ve tek bilişim festivali niteliğindeki Kocaeli Bilişim Fuarında yerini alıyor.

ETİKETLER : eğitim teknolojileri , kocaeli bilişim fuarı , doğa koleji teknoloji , sanal gerçeklik , eğitim simülatörleri , robotik ve kodlama , doğatech

Yıllardır eğitim teknolojilerindeki liderliğini sürdüren Doğa Koleji, 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Kocaeli Bilişim Fuarı'nda "eğitimde teknoloji ve bilişim" stantıyla ziyaretçilerini bekliyor. Doğa Koleji Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Koordinatörlüğü tarafından; robotik, kodlama, eğitimde teknoloji ve inovatif uygulamalar başlıkların değerlendirileceği ve uygulanacağı fuar, ilkokul çağından üniversiteye uzanan genç kuşağa ulaşmak, bilişim öğretmenlerinin ufkunu genişletmeyi ve sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirmeyi amaçlıyor. 


Sanal ve Artırılmış Gerçeklik

Kocaeli Bilişim Fuarı, 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapılacak. Ana teması “Sanal ve Artırılmış Gerçeklik” olarak belirlenen fuar alan içi ve alan dışı etkinliklerle sektöre gönül verenlerin karşısında olacak. Sanal gerçeklik uygulamaları, en gelişmiş simülatörler, 3D yazıcılar, mobil uygulamalar, akıllı şehir sistemleri, inovatif ürünler ve görüntüleme sistemleri, sosyal medya uygulamaları, gelişmiş robotik uygulamalar gibi projelerin yanı sıra bilişim sektörünün baş döndürücü hızına eşlik edecek uygulamalarla Kocaeli Bilişim Fuarı, adeta bir bilişim festivaline dönüşecek. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL