Haber ve Etkinlikler

DOĞA KOLEJİ, 24-25 ŞUBAT TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞECEK OLAN ÖZEL OKUL TERCİH FUARI'NDA SİZİ BEKLİYOR!

Doğa Koleji, eğitim ayrıcalıkları ve kayıt avantajlarıyla Özel Okul Tercih Fuarı’ndaki yerini alıyor.

ETİKETLER : özel okul tercih fuarı , otf , özel okul seçim , kolej eğitimi , doğa koleji ayrıcalıkları , kodlama ve robotik , ingilizce eğitimi

Doğa Koleji, 24-25 Şubat tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek organizasyonda, kendine özgü eğitim metotlarını, dijital dünyada dijital eğitimi, farklarını ve bundan sonra eğitim dünyası için yapacaklarını fuar katılımcıları ile paylaşmaya hazır....  Türkiye'nin dört bir yanında 120'den fazla kampüste başarıyla uygulanan Doğa Koleji eğitim modelleri ve ayrıcalıkları için Özel Okul Tercih Fuarı ve Eğitim Zirvesi'nde buluşalım. 
Erken Kayıt Avantajları Fuarda!
Türkiye'nin en seçkin eğitim markalarının yer alacağı Özel Okul Tercih Fuarı'nda Doğa Kolejini ziyaret eden ebeveynler; kodlama ve robotik, ekoloji, çoklu yabancı dil eğitimi, fen ve teknoloji liseleri, üstün zekalılar eğitimi gibi eğitimde fark yaratan Doğa Koleji müfredatıyla tanışma imkanı bulacak. Küçük ziyaretçilerimiz ise Doğa Koleji eğitimcileri eşliğinde, uygulama ve modelleme alanlarımızdaki bilgilendirici ve eğlenceli etkinliklere katılabilecekler. Doğa Koleji öğretmenleri tarafından geliştirilen disiplinlerarası eğitimi destekleyerek daha kalıcı örenmeyi sağlayan CodeMath eğitim modelini tanıtan kod kesir, code lock oyunları oynanacak ve Robot Dash tanıtılacak. İki gün sürecek fuarda stantımızı ziyaret eden ebeveynler erken kayıt ve ödeme avantajlarından da faydalanabilecek. Nasıl Bir Eğitim?

Her öğrencinin hayali; kaliteli, dünya standartlarında, kendini geliştirebileceği, keşfedebileceği, eğlenirken öğrenebileceği, kısacası geleceği için en iyi okulda eğitim alabilmektir. Her veli ise çocuğunun geleceği için her zaman en iyisini ister. Doğa Koleji öğrencilerine anaokulundan liseye dünya standartlarında eğitim imkanı sunarken onları geleceğe hazırlamak için kendine özgü eğitim metotları geliştiriyor.  


Doğa Kolejinde her çocuk özeldir. Sadece ezberleyerek değil duyarak, görerek kimi zaman eğlenerek, dokunarak, hissederek öğrenmekten söz ediyoruz. Doğa Koleji, ezberci bir sistemden uzaklaşarak, geliştirdiği eğitim metotları ile bilgilerinizi nasıl kalıcı hale getireceğinizi ve hayatınız boyunca neyi nasıl öğrenmeniz gerektiği konusunda öğrencilerini aydınlatıyor.


DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL