Haber ve Etkinlikler

DOĞA KOLEJİ AKADEMİK BAŞARISINI AĞRI'YA TAŞIYOR

Doğa Koleji Ağrı Kampüsü'nün açılışına katılan Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, “akademik başarımızı Ağrı’ya taşımaktan son derece mutluyuz, Ağrıyı bundan sonra eğitimdeki başarısıyla konuşacağız” dedi.

ETİKETLER : ağrı doğa koleji , doğa ağrı kampüsü , ali rıza lüle , ağrı kolej , ingilizce eğitimi , ağrı özel okul

Doğa Koleji akademik başarısını Ağrılı öğrencilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Eğitim sektöründe eğitim kalitesini belirleyen Doğa Koleji, kapılarını Ağrılı öğrencilere açıyor. 2018-2019 eğitim öğretim dönemine merhaba diyecek Doğa Koleji Ağrı Kampüsü açılışına, Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, Okul Kurucusu Engiz Eskin, Doğa Koleji Medya ve Kurumsal İletişim Direktörü Turgay Türker, Lisanslı Okullar Direktörü Serkan Karabulut, Eğitim Direktörü Rauf Akan, Anaokulu ve İlkokul Koordinatörü Dr. Sanem Hüner ve Ortaokul,Lise Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölüm Başkanı Sibel İzgiman, katıldı.


Doğa Koleji  Genel Müdürü Ali Rıza Lüle, “Açtığımız  kampüsün diğer okullarımızdan farkı olmayacağı gibi, akademik başarılarıyla göz dolduran bir okul olacaktır.” dedi. Kampüs kurucusu Engiz Eskin ise Ağrılı öğrencilere kaliteli eğitim imkanı sunacakları için oldukça gururlu ve heyecanlı olduklarını dile getirdi.  Eskin, “Dijital çağın dijital neslinin yani Z neslinin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamak için Türkiye’nin en büyük eğitim markası  olan Doğa Koleji ile birleşme kararı alarak bu yolda bir kader birliği yaptık” dedi.


Doğa Koleji akademik kadrosu tarafından ise açılışta sunum yapılarak Doğa eğitimine dair  önemli bilgiler paylaşıldı. Bir hafta boyunca Ağrı’da öğretmenlere hizmet içi eğitim verildi. 

Ağrı’da Doğa Rüzgarı

Eğitimde kalite ve başarıya odaklanan Doğa Koleji zincirine, Ağrılı öğrencilerin de katılmasından çok mutlu olduklarını dile getiren Doğa Koleji Genel Müdürü Ali Rıza Lüle,Sağlam adımlarla eğitimdeki yatırımlarımıza devam ederek istikrarı elden bırakmadan büyüyoruz.” dedi. Lüle, Ağrı’da yeni açılacak kampüsün büyük şehirlerdeki kampüslerden hiçbir farkı olmayacağını belirtti. 


Doğa Koleji lisedeki t-MBA modeli, İngilizce eğitimine verdiği önem, akademik başarısı ve 3S’i (sanat, spor ve sosyal faaliyet)  ile Ağrılı öğrencilerin eğitimine katkı sağlayacak. Akademik yayınlarını da kendi içerisinde hazırlayan Doğa Koleji, öğrencilerini geleceğin liderleri olarak yetiştirmeye devam ediyor. 


Yabancı dil artık tüm eğitim kurumlarında önem verilen bir derstir diyen Lüle, Doğa’da farkı “Doğa Kolejinde yabancı dil için özel müfredat geliştirilmiş olup eğitimi anaokulundan başlanmaktadır.” diyerek açıkladı.


Lüle, “Mutlu çocuk öğrenir, yetişkin olunca da üretir” felsefesiyle ilerlediklerini öğrencilerin başta bilim ve teknoloji olmak üzere kendi dünyalarını keşfetmesini sağladıklarını kaydetti. Lüle, eğitim sisteminde yenilikçi yaklaşımlara dikkat çekerek tüm öğrencilere aynı kalitede öğrenim hakkı tanıdıklarını vurguladı. Doğa Kolejinin eğitim kalitesini Anadolu’nun her yerinde yaygınlaştıracaklarını belirten Lüle, “Ağrı’da Doğa rüzgarı esecek” dedi.  

Ağrı Doğa, bir okuldan daha fazlasını sunuyor


Doğa Koleji, 2018-2019 eğitim döneminde Ağrı'da açılarak, hem eğitim kalitesiyle, ayrıcalıklı eğitim sistemiyle ve okul fiziki şartları ile  bir okuldan daha fazlasını sunacak. Modern eğitim tekniklerini kullanarak ufku geniş, katılımcı, özgüveni sağlam, aydın ve yaratıcı düşünebilen bireyler yetiştirmeyi amaçlayarak başarı grafiğini yükseltecek. 

DOĞA KOLEJİ - KAMPÜSÜ BUL